White-Westinghouse için son tüketici memnuniyeti temel ilkelerindendir. Bu temel ilke doğrultusunda dayanıklı beyaz eşya üretimine devam eden White-Westinghouse sürekli yeni ürün yelpazesini arttırmaktadır.

Kullanım koşulları ve çevresel faktörlerden dolayı istenmeyen arızaların zaman içerisinde oluşması sizleri korkutmasın. Bu gibi durumlarda tek yapmanız gereken  444 2 321 numaralı hattımızdan bize ulaşmak olacaktır.

Hızlıca oluşturacağınız arıza kaydınızın peşi sıra konusunda uzman TSE belgeli teknik ekibimiz size gelerek gerekli onarımı orijinal yedek parça kullanarak gerçekleştirecektir.

Kullandığımız orijinal yedek parçalara ve yaptığımız işçiliğe 1 yıl garanti veriyoruz.

White Westinghouse Teknik Servisi olarak White Westinghouse marka her model buzdolabı fırın, klima, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, buzdolabı ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Sizler de en kaliteli ve hızlı teknik servis hizmetinden faydalanmak için 7/24  (0532) 403 22 00 hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

White-Westinghouse Teknik Servis  444 2 321

7/24 White-Westinghouse Teknik Servis  (0532) 403 22 00