Wallas Yetkili Servisi

Kullanım alanı olarak özellikle yat ve teknelerde kendisine yer bulan wallas marka fırın ve ocaklar için yetkili servis olduğumuzu biliyor muydunuz? Evet, wallas yetkili servisi olarak bu özel cihazın her türlü bakım, onarım ve montaj işlemleri için bizlerden profesyonel destek alabilirsiniz. Tabii gerek eğitimli personeli ile gerekse kurumsal yapısı ile firmamızdan hizmet almanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü bu marka kendine has bir donanıma sahiptir ve yetkisiz kişilerin yapacağı müdahaleler cihazda geri dönülemeyen sorunlara yol açıyor. Üstelik yetkili servisimizin fiyatları son derece makul düzeydedir ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da anti parantez belirtelim.

wallas-servis

Wallas Servisi Olarak Firmamızın İmkânlarından Mutlaka Yararlanmalısınız

Bunun yanı sıra firmamız kurumsal hizmetleri ile sizlerin yanında olacağı için bakım onarım çalışmaları sırasında ortaya çıkan yedek parça sorununu lütfen dert etmeyiniz. Çünkü yetkiliWallas servisi olarak orijinal yedek parça kullanıyoruz. Tabii bu noktada hemen çok önemli bir başka hatırlatma ile devam edelim.  Servisimizin uzman personeli sizlere danışmadan hiçbir parça değişimini direkt olarak gerçekleştirmez. Dolayısıyla fiyat anlamında veya değişecek parçanın özellikleri hakkında ön bilgilendirme yapılmadan direk uygulamaya hiçbir şekilde geçilmemektedir. Elbette yeni kurulum yani montaj hizmetleri arayışınız için de wallas yetkili servisi hizmetlerini tercih etmeniz yararınıza olacaktır.

Wallas Dizel Fırın ve Ocak Büyük Kolaylık Sağlıyor

Küçük ve portatif yapısının yanı sıra sağlam bir kasa ile desteklenen Wallas Dizel Fırın sistemleri gerek tatilcilerin gerekse modifiye araçlarında bu sistemi bulunduranların ilk tercih ettikleri marka olma özelliğini gösteriyor. Paslanmaz yüzeyi şık ve modern görüntüsü ile hem fırın hem de ocak kombinasyonu olarak tasarlanan cihaz son derece kullanışlı kontrol panellerine sahiptir. Üstelik gimbal sisteminin uygulandığı bu cihazların sarsıntıdan etkilenmemesi için özel önlemler alınmıştır. Çeşitli filtre sistemleri ile donatılan cihazımız aynı zamanda çevre dostu A sınıfı enerji sarfiyatı ile tatilcilerin ve küçük işletmelerin gözdesi durumundadır. Lütfen cihazla ilgili olarak sormak istediğiniz her türlü konuyu wallas yetkili servisi olarak bizlere sormaktan çekinmeyiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sizleri yanıtlamak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı aramak olacaktır.