Vitrifrigo Servisi

Sıcak yaz aylarının   iyiden iyiye hissedildiği günlerde özellikle gazlı içeceklerin yanında sunulan buz üretimi tekrar gündeme gelmeye başladı. Tabii işin birde endüstriyel üretim boyutu bulunuyor ve Vitrifrigo Servisi olarak bizler de yoğun bir bakım, montaj ve onarım çalışması yapacağımızı düşünerek yaz aylarına donanımlı ve profesyonel kadromuzla hazırlandık.  Peki, üstün özellikleriyle Vitrifrigo markası buz makinelerimizin teknik özellikleri nelerdir? Dilerseniz kısaca detayları paylaşmaya çalışalım. Öncelikle dünya endüstriyel buz makinesi pazarında söz sahibi olan markamızın oldukça önemli talep gördüğünü söyleyebiliriz. Çünkü gerek buz üretim kapasitesiyle gerekse fonksiyonel verimliliği bakımından vitrifrigo markasının küresel anlamda hatırı sayılır bir müşteri potansiyeli bulunuyor.

Vitrifrigo Yetkili Servisi Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz

Üstelik bu özel cihazın gerekli eğitimlerini alan Vitrifrigo yetkili servisi olarak tüm bakım ve onarım çalışmalarımıza 1 yıl garanti verdiğimizi de anti parantez belirtmiş olalım.  Bunun yanı sıra 7/24 esasına göre çalışan gezici servisimizden dilediğiniz zaman destek alabiliyorsunuz. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Bu özel cihazın yetkili servisi olarak hizmet ürettiğimizden ihtiyaç olması durumunda tüm onarım çalışmalarında orijinal yedek parça kullanıyoruz.  Dolayısıyla uzun yıllara dayalı bilgi birikimi ve her model cihaz için özel bir eğitim almış personelimizin bulunduğu servisimizde sizlerin arayışı içerisinde olduğu profesyonel desteği bizlerden bulabileceğinizi belirtmekte yarar görüyoruz.

Vitrifrigo Buz Makinesi Piyasamızda Oldukça Tutulan Bir Marka

Elbette bu özel markanın her biri farklı kapasitede pek çok farklı modeli bulunuyor. Bunların arasında özellikle tekne ve yatlar için tasarlanmış Vitrifrigo buz makinesi, buzdolabı ve kahve makinelerine özel süt soğutucuları ilk akla gelen ürünleri oluyor. Bunun yanı sıra cihazlarımız özel üretim tasarımlardır ve bu cihazlarda montaj, bakım ve onarım cihazlara özel eğitim almış personel tarafından müdahale edilmesini gerektirir. Aksi taktirde oldukça pahalı ve telafisi mümkün olmayan sorunlarla karşılaşılabileceğini lütfen unutmayınız.  Bu nedenle yetkili servisimiz dışında hiçbir şekilde kişi veya kuruluşlardan yardım talep etmemenizi öneriyoruz. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere günün her saatinde ulaşınız. Sizleri yanıtlamak üzere 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızdan gerekli desteği her zaman alabilirsiniz efendim. Vitrifrigo Servisi saygıdeğer müşterilerine esenlikler diler.