Franke Üsküdar Teknik Servisi

Üsküdar Franke Servisi olarak, tüm Franke marka beyaz eşyalarınızın garantili tamir ve bakımını alanında uzman ve TSE belgeli profesyonel kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Tamiratlarımızda orijinal Franke yedek parçaları kullanmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz tamiratlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hemen bizi 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden arayarak Teknik Servis talep edebilirsiniz. Yetkili personelimiz size gelerek Franke ürününüzle ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Üsküdar Franke kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Franke Üsküdar Klima Servisi

Franke Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır. Franke Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Franke Üsküdar Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Franke Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Franke Klima elektrik bağlantıları ve Franke Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Üsküdar Franke Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hem de %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Franke Üsküdar Klima Tamiri

Üsküdar Franke Servisi olarak Franke Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Klima Franke Arızaları

Franke Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Franke Klimanın Su AkıtmasıFranke Klimanın SoğutmamasıFranke Klimanın Sıcak ÜflemesiFranke Klimanın Sesli ÇalışmasıFranke Klimanın Hiç ÇalışmamasıFranke Klimanın IsıtmamasıFranke Klimanın Gazının EksilmesiFranke Klimanın Sigortaları AttırmasıFranke Klimanın Çok Ses Yapması Franke Klimanın Kumandasının ÇalışmamasıFranke Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Üsküdar Franke Servisi olarak her türlü Franke Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Franke Üsküdar Buzdolabı Servisi

Franke Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan ya da dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Franke Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Franke Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Franke Buzdolabı Buzlanma SorunuFranke Buzdolabı Soğutmama SorunuFranke Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuFranke Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Üsküdar Franke Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Franke Üsküdar Çamaşır Makinesi Servisi

Franke Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Franke Çamaşır Makinesinin su almamasıFranke Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıFranke Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıFranke Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıFranke Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiFranke Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıFranke Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Franke Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Franke Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Üsküdar Franke Çamaşır Makinesi Servisinin 444 23 21 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Franke Üsküdar Bulaşık Makinesi Servisi

Şenol Teknik Servis olarak, Franke Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Franke Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.

Franke Üsküdar Fırın Servisi

Franke Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Üsküdar Franke Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Franke Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilicek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Üsküdar Franke Mikrodalga Fırın Tamiri, Üsküdar Franke Küçük Ev Aletleri Tamiri ,Üsküdar Franke Beyaz Eşya Tamiri , Üsküdar Franke Derin Dondurucu Tamiri , Üsküdar Franke Kurutma Makinesi Tamiri  Üsküdar Franke Set Üstü Ocak Tamiri , Üsküdar Franke Aspiratör Tamiri Üsküdar Franke Set Üstü Fırın Tamiri, Üsküdar Franke Ankastre Tamiri, Üsküdar Franke Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Üsküdar Franke Elektrikli Süpürge Tamiri Şenol Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.