Falmec Tuzla Servisi

 
 

Şenol Teknik Servis olarak Tuzla Falmec kullanıcıları için garantili teknik servis hizmetimize devam ediyoruz.

Tamiratlarımızda orijinal Falmec yedek parçaları kullanmaktayız. Teknik ekibimiz alanında uzman ve TSE belgeli ekipten oluşmaktadır.

Gerçekleştirdiğimiz onarımlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Falmec ürünlerinizi uzun süre tam performans kullanabilmeniz için gerekli olan periyodik bakımlarını profesyonel olarak yapmaktayız.

444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Tuzla Falmec kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Danışmanlık ve Servis talep edebilirsiniz.

Falmec, ulusal ve uluslararası piyasada küçük bir üretim firmasından önde gelen bir güç haline gelerek, davlumbaz üretimi ve tasarımı konusunda geniş bir tecrübeye sahip olmuştur. Üretimde en son araştırma ve esneklik, yeni teknolojiler, Falmec koleksiyonlarına gelişim, tasarım ve ileri teknoloji anlamında yüksek bir değer katarak, dünyadaki en yüksek İtalyan mükemmelliğine ulaşmasını sağlamaktadır.

Tuzla Falmec Küçük Ev Aletleri Tamiri Tuzla Falmec Beyaz Eşya Tamiri , Tuzla Falmec Derin Dondurucu Tamiri , Tuzla Falmec Kurutma Makinesi Tamiri Tuzla Falmec Set Üstü Ocak Tamiri , Tuzla Falmec Aspiratör Tamiri Tuzla Falmec Set Üstü Fırın Tamiri