Profilo Sultangazi Teknik Servisi

Şenol Teknik Servis olarak Sultangazi’deki Profilo kullanıcılarına tam destek vermeye devam ediyoruz. Personelimiz tamamen alanında yetkili ve TSE belgelidir. Tamiratlarımızda orijinal Profilo yedek parça kullanıyoruz.

Profilo cihazınızın kullanım ömrünü uzatmak için gerekli olan periyodik bakımlarını da profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız tamiratlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimize arıza kaydınızı bırakmak olacaktır. Yetkili personelimiz size gelerek Profilo cihazınızla ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Sultangazi Profilo kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan  7/24 kesintisiz Teknik Servis Hizmeti vermekteyiz.

Profilo Sultangazi Klima Servisi

Profilo Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır. Profilo Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Profilo Sultangazi Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Profilo Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Profilo Klima elektrik bağlantıları ve Profilo Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Sultangazi Profilo Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hemde %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Profilo Sultangazi Klima Tamiri

Sultangazi Profilo Servisi olarak Profilo Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontorlleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Profilo Sultangazi Klima Arızaları

Profilo Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Profilo Klimanın Su AkıtmasıProfilo Klimanın SoğutmamasıProfilo Klimanın Sıcak ÜflemesiProfilo Klimanın Sesli ÇalışmasıProfilo Klimanın Hiç ÇalışmamasıProfilo Klimanın Isıtmaması Profilo Klimanın Gazının EksilmesiProfilo Klimanın Sigortaları AttırmasıProfilo Klimanın Çok Ses YapmasıProfilo Klimanın Kumandasının ÇalışmamasıProfilo Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Sultangazi Profilo Servisi olarak her türlü Profilo Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Profilo Sultangazi Buzdolabı Servisi

Profilo Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Profilo Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Profilo Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Profilo Buzdolabı Buzlanma SorunuProfilo Buzdolabı Soğutmama SorunuProfilo Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuProfilo Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Sultangazi Profilo Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Profilo Sultangazi Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Profilo Çamaşır Makinesinin su almamasıProfilo Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıProfilo Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıProfilo Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıProfilo Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiProfilo Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıProfilo Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Profilo Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Profilo Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Sultangazi Profilo Çamaşır Makinesi Servisinin 444 23 21 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Profilo Sultangazi Bulaşık Makinesi Servisi

Şenol Teknik Servis olarak, Profilo Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Profilo Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.

Profilo Sultangazi Fırın Servisi

Profilo Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Sultangazi Profilo Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Profilo Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilicek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Sultangazi Profilo Mikrodalga Fırın Tamiri, Sultangazi Profilo Küçük Ev Aletleri Tamiri Sultangazi Profilo Beyaz Eşya Tamiri , Sultangazi Profilo Derin Dondurucu Tamiri , Sultangazi Profilo Kurutma Makinesi Tamiri Sultangazi Profilo Set Üstü Ocak Tamiri , Sultangazi Profilo Aspiratör Tamiri Sultangazi Profilo Set Üstü Fırın Tamiri, Sultangazi Profilo Ankastre Tamiri, Sultangazi Profilo Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Sultangazi Profilo Elektrikli Süpürge Tamiri Şenol Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.