Genel olarak Tekne ve Yatlarınızdaki soğutma sitemleri için çözüm üreten ISOTHERM yüksek kalite ve enerji verimliliğini ön planda tutmaktadır. Bu sistemlerde ergonomi, kreatif ve dayanıklılığın da çok önemli olduğunun bilincindeki ISOTHERM  AR-GE çalışmalarına bu yönde ağırlık vermektedir.

ISOTERM özel olarak tasarlanabilen buzdolapları, soğutma çekmeceleri ve çeşitli soğutucu tipleriyle her türlü isteğe cevap vermeye devam etmektedir.

İsotherm-Servis

Uzun süre kullanılmak üzere tasarlanan ISOTHERM ürünlerinin tam performans çalışmaya devam edebilmesi için periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekmektedir. Bu bakımları Şenol Teknik Servis olarak profesyonelce gerçekleştirmekteyiz.

Olası bir ISOTHERM arızasında TSE belgeli  ve alanında yetişmiş teknik ekibimizce ve orijinal yedek parçalar kullanarak gerekli bakım onarım yapılmaktadır. Yaptığımız tamiratlara tam 1 yıl garanti vermekteyiz.

Tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizi aramak olacaktır. Yetkili personelimiz sizin uygun olduğunuz saatte gelerek cihazınızın tamiratını garantili olarak gerçekleştirecektir.

ISOTHERM kullanıcıları için 7/24  durmaksızın (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan Teknik Destek ve Servis Hizmeti vermekteyiz.