Dayanıklı beyaz eşya konusunda alanının lideri konumunda olan Smeg, müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmuş ve kalite çizgisini tep yükseltmiştir.

Bu ürünlerin konforlu ve uzun ömürlü kullanılabilmesi için ön bakımlarını ve herhangi bir arıza durumunda hızlı ve etkili çözümlerini Şenol Teknik Servis olarak sağlamaktayız.

Personellerimiz TSE belgeli alanında uzman kadrodan oluşmakta ve onarımlarımızda orijinal yedek parça kullanmaktayız.

Yaptığımız işçiliğe ve kullandığımız orijinal yedek parçalara tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Smeg Teknik Servisi  444 2 321

Smeg Teknik Servisi olarak Smeg marka ve her model buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce titizlikle yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

(0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik servis talep edebilirsiniz.