Siemens  ürünleri, uzun yıllar problemsiz çalışmak üzere tasarlanmıştır. Buna rağmen bazen istenmeyen arıza durumlarıyla karşılaşabilmekteyiz. Herhangi bir Siemens cihazınızdaki olası arıza durumlarında Şenol Teknik Servis olarak yanınızdayız.

Alanında uzman, TSE belgeli yetkin personellerimizle sorununuzun çözümünü sağlıyoruz.

Bunun için tek yapmanız gereken 444 2 321 çağrı merkezimizden bize ulaşmaktır.

Profesyonel ekibimiz size, uygun olduğunuz saatte gelerek Siemens cihazınızla ilgili gerekli oranımı gerçekleştirecektir.

Şenol Teknik Servis olarak uzun yıllardır sektörde geçen sürenin bize sağladığı tecrübeyi sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması için kullanmaktayız.

Siemens Teknik Servisi olarak Siemens marka buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve diğer tüm cihazlarınızın bakım ve onarımları özenle yapmaktayız.

Sizlerde buzdolabı arızaları, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi arızaları yanı sıra klima, kurutma makinesi ve tüm soğutucu cihazlarınızda meydana gelen problemlerden kesin olarak kurtulmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Üstelik sadece arıza durumunda değil, bakım ya da montaj için de hizmet temin edebilirsiniz. Tüm klima, beyaz eşya kurulum ve montaj işlemleriniz uzman teknisyenlerimizce özenle gerçekleştirilecektir.

 

Siemens Servis

Firmamız 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti vermekteyiz.

 

444 2 321 - İstanbul
Şenol Teknik Servis