Siemens Teknik Servisi olarak Siemens marka bütün buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

 

Siemens Servis
 

Siemens servis İstanbul aramalarınıza en kısa sürede cevap vererek, sizlere kaliteli özel hizmet sunmaktayız. Şenol Teknik Servis olarak uzun yıllardır sektörde geçen sürenin bize sağladığı tecrübeyi sürekli olarak müşterilerimizin memnuniyetinin sağlanması için kullanmaktayız.

Sizlerde buzdolabı arızaları, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi arızaları yanı sıra klima, kurutma makinesi ve tüm soğutucu cihazlarınızda meydana gelen problemlerden kesin olarak kurtulmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Üstelik sadece arıza durumunda değil, bakım ya da montaj için de hizmet temin edebilirsiniz. Tüm klima, beyaz eşya kurulum ve montaj işlemleriniz uzman teknisyenlerimizce özenle gerçekleştirilecektir.

444 2 321 - İstanbul
Şenol Teknik Servis