Dayanıklı ev aletlerinden sınıfının bir numarası konumunda olan Profilo, müşteri memnuniyetini temel alarak her geçen gün kendini daha da geliştirmeye devam etmektedir.

Şenol Teknik Servis olarak Profilo ürünlerinizden maksimum ferformansı almanız için çalışıyoruz. Ürününüzün arızalanmaması için periyodik bakım ve kontrollerini yapıyoruz. İstenmeyen bir arıza durumunda ise TSE belgeli ve alanında uzman personelimiz ve kullandığımız Profilo orijinal yedek parçalarla ürününüzün ilk günkü verimini yakalamasını sağlıyoruz.

Yapmış olduğumuz işçiliğimize ve kullandığımız orijinal yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Profilo Teknik Servisi olarak Profilo marka ve her model buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Sizler teknik servis hizmetinin en iyisini vermeyi hedefleyen Şenol Teknik Servis acil durumlarınız için 7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattan  kesintisiz destek vermeye devam etmektedir.

Şenol Teknik Servis    444 2 321