Öztiryakiler Servisi

Artık insanlık endüstriyel gelişimin ne kadar önemli olduğunun farkında ve konsept gelişimini bu kriterlere belirliyor. Bu alanda yerli piyasamızın endüstriyel mutfak ekipmanları üreticisi Öztiryakiler servisi olarak bizler de bu nitelikli ürünlerin bakım ve onarımlarını gerçekleştirdiğimiz iyi gururla ifade etmek istiyoruz. Dolayısıyla bu ekipmanlarda ortaya çıkabilecek her türlü servis ihtiyacını firmamızdan karşılayabilir ve makul fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Elbette Öztiryakiler yetkili servisi olarak tam donanımlı ve eğitimli personelimiz ile bu araç& gerece müdahale ettiğimizi anti parantez belirtilmiş olalım.

 

Oztiryakiler-Servis

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Profesyonel Bakım ve Onarım Hizmetleri

Elbette onlarca farklı kategoride ve bu kategorilerde farklı modeller üreten Öztiryakiler markasının her bir ürünü özel bir anlayışla üretildiğinden endüstriyel mutfak ekipmanları anlamında servis taleplerinin profesyonel ölçüde karşılanmasına ihtiyaç vardır. Yapılanmasını bu ihtiyacı karşılamak üzere kurgulayan; Öztiryakiler teknik servisi olarak bizlerden;

  •          Ana mutfak ekipmanları
  •          Soğuk üniteler
  •          Bulaşıkhane ekipmanları
  •          Açık büfe servis üniteleri
  •          Nötr üniteler
  •          Yardımcı mutfak ekipmanları
  •          Pastane, Bar ve Çay ekipmanları
  •          Taşıma ekipmanları
  •          Temizlik kimyasalları ve Temizlik ekipmanları
  •          Bulaşıkhane ekipmanları

Ana kategorilerde ve bunların altında bulunan tüm modellerin bakım, montaj ve onarım çalışmaları için profesyonel destek talep edebilirsiniz. Tam kapasite ve en yoğun sezonda bile hizmetlerini aksatmayan Öztiryakiler servisi olarak tüm bu başlıklarda bizlere ulaşabilir ve kapsamlı bilgiyi her zaman talep edebilirsiniz. Sizleri yanıtlamak üzere iletişim seçenekleri misin her zaman açık tutulduğunu ayrıca vurgulamış olalım.

Mutfak Ekipmanları Servisiİçin Doğru Yerdesiniz

Lütfen özellikle mutfak ekipmanları çerçevesinde hizmetlerimizi kapsamlı şekilde öğrenmek için bizlere ulaşınız makul fiyat politikası ile çeşitli ödeme kolaylıkları sağlanan çalışmalarımız sizleri fazlasıyla memnun etmeye yetecektir efendim. Ülke çapında yaygın bayi ağıyla desteklenen Öztiryakiler servisi profesyonel hizmetlerinde orijinal değişim ve onarım çalışmalarının gerçekleştirildiğini lütfen unutmayalım. Yurt içinde olduğu kadar yurtdışında da önemli bir pazara sahip firmamızın 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattından gerekli yardım taleplerini iletebilir ve çalışmalarımızı web sayfamızı üzerinde bulunan görsellerden inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Görüşmek üzere esenlikler diliyoruz.