Kusursuzluğu yaşayacağınız Neff ürünleri için yüksek kaliteli servis hizmetini Şenol Teknik Servis olarak sağlamaktayız.

Neff marka buzdolabı, çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,davlumbaz, kuruma makinesi, fırın ve diğer tüm ürünlerinin bakım ve onarımları TSE belgeli yetkili personelimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Şenol Teknik Servis olarak sektörde geçen uzun yılların bize kazandırmış olduğu tecrübeyi daima müşterilerimizin memnuniyetinin eksiksiz olarak sağlanabilmesi yönünde kullanmaktayız. Yaşamış olduğunuz sıkıntıların tekrar karşınıza çıkmayacakları şekilde ortadan kaldırılmaları her zaman önceliğimiz olmuştur. Bizleri hem bakım için hem de tamir için arayabilirsiniz.

Hem Avrupa Yakası hem de İstanbul Anadolu Yakasında bulunan şubelerimizle şehrimizin çok büyük bir alanına süratle ulaşabilmekteyiz. Sizlerde kalıcı çözümlere ulaşarak yaşadığınız sorunların tamamen ve bir daha yaşanmamak üzere ortadan kaldırılması için bizi arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

 

 Bize hemen ulaşabilirsiniz.

Şenol Teknik Servis  444 2 321