Indel-B Servisi

Hepimizin malumu olduğu üzere önümüz yaz ayları ve soğutma sistemlerine büyük işler düşüyor. Bizlerde dünyanın önde gelen markasıIndel-B Servisi olarak bu yoğun döneme yönelik hazırlıklarımızı tamamladık efendim. Elbette yetkili servis güvencesi ile gerçekleştirmiş olduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamızı tercih etmenizde büyük yarar olduğunu düşünüyoruz. Çünkü bu özel marka kendine özgün iç donanımı ve yapısıyla özel müdahaleleri gerektiriyor. Dolayısıyla yetkili servisimizden alacağınız hizmetlerin bu çerçevede gerçekleştiğini bilmenizi istiyoruz. Tabii Indel-B tüm ürünleri için bizlerden profesyonel destek alabileceğinizi anti parantez hemen belirtelim.

Intel-B-Servis

Indel-B Buzdolabı Özellikle Seyyar Araçlarda Kullanılıyor

Başta mini bar olmak üzere, direkt akım buzdolapları, şarap soğutucuları, oteller için tasarlanan buzdolapları ve klima üretimi gerçekleştiren Indel-B markasının elbette en revaçta ürünününındel-b buzdolabı olduğunu söyleyebiliriz. Portatif ve özel üretim pek çok farklı modelinin hâlihazırda en verimli şekilde kullanıldığı markamız gerçekten oldukça özel ürünler imal ediyor. Karayolu araçlarında olduğu kadar özel yat ve teknelerde tercih edilen tüm ürünlerimiz için bizlerden profesyonel desteği 7/24 açık bulundurulan müşteri destek hattımızdan sağlayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Modern ve şık tasarımıyla göz dolduran ürünlerimiz elbette ki kendi arasında pek çok modele ayrılıyor. Sözgelimi tercihe göre;

  •          Absorbsiyonlu (buhar sıkıştırmalı, mekanik soğutma sistemi) mini bar
  •          Termoelektrik tertibatlı mini bar ve
  •          Kompresörlü mini bar

Seçeneklerin her biri için Indel-B Servisi hizmetlerinden sınırsız şekilde yararlanabilirsiniz. Tabii ki son derece makul fiyatlarımızın yanı sıra, başka kredi kartı olmak üzere çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da bu noktada hemen ilave edelim.

Indel-B Yetkili Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz Efendim

Onlarca farklı çözümü bir arada sunan indel-b yetkili servisi olarak her modelde ve her seride mobil buzdolapları için firmamızın yetkili personelini yardıma çağırmayı unutmayınız. Çünkü kurumsal hizmetler üreten firmamız bakım ve onarım çalışmaları sırasında ortaya çıkan değişim ihtiyaçlarını orijinal yedek parça kullanarak gideriyor ve sizi değişim öncesinde mutlaka bilgilendiriyor. Ayrıca yedek parça değişimi ve bakım onarım çalışmalarımızın Indel-B Servisi güvencesinde gerçekleştiğini vurgulamış olalım. Başta tatilcilerimiz olmak üzere ürünlerimizden yararlanan saygıdeğer müşterilerimize firmamızı tercih ettiği için şimdiden teşekkür ediyoruz.