Miele Teknik Servisi olarak Miele marka bütün makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır. Miele Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Davlumbaz, Fırın, Ocak, Kahve Makinesi, Mikrodalga, Buzdolabı gibi bütün beyaz eşyalara hizmet veriyoruz. Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz. Miele Teknik Servis 444 2 321   

Yaşadığınız tüm beyaz eşya problemlerinde olduğu gibi, İstanbul Miele Servisi için de firmamıza başvurabilirsiniz. Uzman personelimiz ve 15 yıllık tecrübemizle beyaz eşya arızalarını kalıcı olarak ortadan kaldırmak için gerekli tüm önlemleri almaktayız.

Miele Yetkili Servis
 

Meydana gelen her sorunun bir de nedeni vardır. Ürünler tamir edilebilir ve arıza ortadan kaldırılarak çalışır duruma gelmeleri sağlanabilir. Fakat, arızaya sebep olan ana neden ortadan kalkmadığı sürece zaman içinde aynı problemin tekrarlanması kaçınılmaz olur. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için Şenol Teknik Servis olarak bizler, azami gayret göstererek yaşadığınız problemi ortadan kaldırırken, buna sebep olan etkenleri de ortadan kaldırmaktayız. Çünkü, sizlerin sorunlarınızı çözerken üzerinde en çok durduğumuz nokta, sağladığımız çözümlerin kalıcı olabilmeleridir.


15 senedir tüm beyaz eşya markaları ve Miele için, bizi diğer teknik servislerden farklı kılan sağladığımız çözümlerin kalıcı olmalarına harcadığımız çabadır. Sizlerin güvenle, kaliteli hizmet alabileceğiniz bir marka olabilmek için çalışıyoruz.