Meydana gelen her sorunun bir de nedeni vardır. Ürünler tamir edilebilir ve arıza ortadan kaldırılarak çalışır duruma gelmeleri sağlanabilir. Fakat, arızaya sebep olan ana neden ortadan kalkmadığı sürece zaman içinde aynı problemin tekrarlanması kaçınılmaz olur.

Miele Teknik Servisi olarak Miele marka bütün makinelerinizin bakım ve onarımları, alanında uzman, TSE belgeli ve tüm donanımlara sahip teknik servis ekibimiz tarafından orijinal yedek parça kullanarak özenle yapılmaktadır.

Miele Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Kurutma Makinesi, Davlumbaz, Fırın, Ocak, Kahve Makinesi, Mikrodalga, Buzdolabı gibi bütün beyaz eşyalarınızın gerekli bakım ve onarımlarında ürününüzün hassasiyeti göz önünde tutularak geçekleştirilmektedir.

Mielee-Servis

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Miele Teknik Servis 444 2 321

Şenol Teknik Servis olarak bizler, sorunlarınızı çözerken azami gayret göstererek yaşadığınız problemi ortadan kaldırırken, buna sebep olan etkenleri de ortadan kaldırmaktayız. Çünkü, Miele beyaz eşyalarınızın sorunlarını çözerken üzerinde en çok durduğumuz nokta, sağladığımız çözümlerin kalıcı olabilmeleridir.

1996 yılından buyana tüm beyaz eşya markaları ve Miele için, bizi diğer teknik servislerden farklı kılan sağladığımız çözümlerin kalıcı olmalarına harcadığımız çabadır. Sizlerin güvenle, kaliteli hizmet alabileceğiniz bir marka olabilmek için çalışıyoruz.