Lacanche görsel güzelliği üst düzey olan, bunun yanı sıra son derece üstün özelliklere sahip ürünleriyle tanınır. Ülkemizde de lüks mutfaklarda tercih edilen markanın ürünleri pek çok ülkede rağbet görmektedir.

Kuzine fırın ve ocak arızalarının yanı sıra tüm diğer beyaz eşya ve ankastre mutfak ürünlerinin kurulumu, bakım ve montajı tarafımızdan özenle gerçekleştirilmektedir. İstanbul Lacanche servisi için bizlere ulaştığınız zaman teknik ekibimiz size süratle ulaşarak karşılaşmış olduğunuz sorunlardan kurtulmanızı sağlayacaktır.

Hem profesyonel mutfaklar hem de ev kullanıcıları için sağlamış olduğumuz çözümlere bakım hizmetimizi de ekleyebilirsiniz. Firmamızdan periyodik bakım hizmeti alarak, ürünlerinizin çok daha uzun süre üstün performans ile çalışmalarını sağlayarak hem ömürlerini uzatmış, hem de verimlilikte istenen sonuçları sağlamış olursunuz.

Firmamızdan İstanbul Lacanche servis için kuzuneli fırın arızaları ve bakım işlemleri için hizmet alabilirsiniz. TSE belgeli uzman teknik personelimiz ile gerçekleştireceğimiz tüm işlemler işçilik ve yedek parça garantilidir.

Lacanche Fırın servisi İstanbul içinde en hızlı şekilde tamiri ve bakım ihtiyaçlarınızı gidermek adına uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Diğer tüm kuzine fırın markaları için de firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Acil teknik servisi ihtiyaçlarınız için  7/24 (0532) 403 22 00 numaralı hattımızda bize ulaşabilirsiniz.

Şenol Teknik Servis  444 2 321