Kenmore Yetkili Servisi

Dünyaca ünlü Alman Kenmore markasına ait herhangi bir ürüne sahipsiniz şu an çok doğru bir adreste bulunduğunuzu hemen belirtelim. Çünkü Kenmore yetkili servisi olarak profesyonel hizmetlerimiz bulunuyor ve uzman kadromuzla sizlerden gelecek olan talipleri bekliyoruz. Yüzlerce farklı ürünü bulunan markamızın elbette servis hizmetlerinin kendisine özel olması gerekiyor. Bu çerçevede firmamızdan alacağınız hizmetlerin tamamında kurumsal niteliklerin olduğunu bilmenizi istiyoruz. Bunun yanı sıra ha parça değişimi gerektiğinde orijinal parçalar kullanarak bu gereksinimi karşılıyor. Ayrıca hemen bir ilave de daha bulunalım. Parça değişimine ihtiyaç olduğunda mutlaka sizi değişecek parçanın fiyatı ve teknik özellikleri çerçevesinde bilgilendiriyoruz ve daha sonrasında uygulamaya geçiyoruz. Dolayısıyla siz onun onayınız olmadan hiçbir şekilde parça değiştirme yoluna gitmiyoruz.

Kenmore-Servis

Kenmore Servisi Hizmetlerinde Sınır Yoktur

Yetkili servis güvencesiyle sağlamış olduğumuz hizmetlerimizde sınır olmadığını ayrıca vurgulamakta yarar var. Çünkü markamız oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip ve firmamız kenmore servisi olarak tüm ürünlerimizin yetkili servisidir. Bu noktada dilerseniz hangileri olduğunu kısaca aktarmaya çalışalım;

  •          Ankastre buzdolabı ve diğer ürünler
  •          Set üstü ocak
  •          Kenmore fırın
  •          Çamaşır makinesi
  •          Bulaşık makinesi

Markamızın ilk akla gelen ayrıcalıklı ürünleri arasında yer alıyor. Bunun yanı sıra önemli olduğu için değinmeden geçemeyeceğimiz bir hatırlatma daha yapalım. Ürünlerimiz özel bir markanın ürünleri olduğu için Kenmore yetkili servisi dışında hiçbir yetkisiz kişi ya da kuruluşun cihazlara müdahale etmesine asla izin vermeyiniz. Çünkü kuruluşumuz bu cihazlara özel olarak eğitilmiş personeli ile sorunlara müdahale etmektedir. Dolayısıyla yetkisiz kişilerin müdahalesi neticesinde geri dönme mezbahalar arızalara neden olunabileceği asla unutulmamalıdır.

Kenmore Bakım&Onarım Hizmetleri İçin Firmamızdan Yardım Alabilirsiniz

Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarını günün 24 saatinde aramaktan çekinmeyiniz. Ayrıca firmamızdan Kenmore bakım&onarım veya montaj ürünleri için yardım alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Tabii makul fiyatlarımız ve başta kredi kartı olmak üzere çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı da vurgulanmış olalım.  Bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğumuz başarılı yüzlerce çalışmasıyla Kenmore yetkili servisi hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Dilerseniz web sayfamızda yer alan görseller üzerinden çalışmalarımızı inceleyebilir uluslararası kalite standartlarında sunmuş olduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.