Kenmore Buzdolabı Servisi

Dünyaca ünlü beyaz eşya üreticisi kenmore markamızınarayışınız bulunuyorsa lütfen sayfamızdan ayrılmayınız.Çünkü kenmore buzdolabı servisi olarak firmamız sizlere ayrıcalıklı hizmetler üretiyor efendim. Üstelik oldukça makul fiyatlar söz konusudur ve çeşitli ödeme kolaylıkları da sağlıyoruz. Elbette markamızın pek çok farklı ürünü bulunuyor ve bu ürünlerin bakım onarım ve montaj çalışmalarında profesyonel ekibimizi kullanıyoruz. Dolayısıyla lütfen kenmore ürünleri söz konusu olduğunda firmamızın haricinde yetkisiz kişiler ile irtibat kurmayınız. Bunun nedeni cihazımızın özel tasarımından anlamayan ve bu ve bu cihaza müdahale yetkisi bulunmayan kişilerin yapmış olduğu işlemler sonrasında geriye dönülemez arızalara neden olmasıdır.

Kenmore-Buzdolabı-Servisi

Kenmore Yetkili Servisi Olarak Hizmette Sınır Tanımıyoruz

Tabii markamız beyaz eşya üreticisi konseptine dâhil olduğundan başta bulaşık makinesi olmak üzere set üstü ocak, fırın, ankastre buzdolabı ve çamaşır makinesi gibi pek çok farklı beyaz eşya türünü imal ediyor. Bu nedenle aralarında ülkemizin de bulunduğu geniş bir satış yelpazesine sahip olan markamızın Kenmore yetkili servisi olarak bizler de bu konseptte yerimizi aldık ve sizlerden gelecek çağrıları bekliyoruz efendim. Bu noktada çok önemli bir hatırlatma ile konumuza devam edelim. Özellikle bakım ve onarım çalışmaları sırasında ortaya çıkan yedek parça ihtiyacını yetkili servis olmamız nedeniyle mutlaka orijinal parçalardan seçiyoruz. Ayrıca bu yedek parçayı cihaza uygulamadan önce sizleri gerek fiyat konusunda, gerekse yedek parçanın özellikleri hakkında mutlaka bilgilendiriyoruz. Dolayısıyla parça değişimi noktasında onay vermediğiniz hiçbir uygulamayı size sormadan gerçekleştiremiyoruz.

Kenmore Ürünleri Hakkında Bilmek İstediklerinizi Firmamızı Sorun

Elbette bu kadar geniş ürün yelpazesine sahip bir markanın yetkili servisi olarak kenmore ürünleri hakkında bizlere soru sormaktan lütfen çekinmeyiniz. Müşteri destek hattımız 7/24 sizlerden gelecek çağrıları yanıtlamak üzere açık bulunduruluyor. Bunun yanı sıra sıfır ürün kapsamında montaj hizmetleri ve garanti belgesi düzenleme tarzında çalışmalar için yine firmamızı arayabilir ve en kısa sürede yardım talebinde bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra kenmore buzdolabı servisi hizmetleri olarak başta kredi kartı olmak üzere çok çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımızı ve fiyatlarımızın son derece makul düzeyde tutulduğunu da lütfen unutmayınız. Telefonlarınızı bekliyoruz efendim.