Electrolux Kartal Teknik Servisi

Kartal Electrolux kullanıcıları içingarantili teknik servis hizmetini sağlayan Şenol Teknik Servis, TSE belgeli uzman kadrosuyla Kartal bölgesinde yaşayan Electrolux kullanıcılarının cihaz problemlerini gidermeye devam ediyor.

Bakım ve onarımlarımızda orijinal Electrolux yedek parçalarını kullanıyoruz. Kullandığımız orijinal yedek parçalara ve gerçekleştirdiğimiz tamirata tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Garantili Teknik Servisimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken  444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmak olacaktır. Teknik personelimiz size gelerek Electrolux cihazınızla ilgili probleminizi ortadan kaldıracaktır.

Kartal Electrolux kullanıcıları için durmaksızın 7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan Acil Teknik Servis talep edebilirsiniz.

Electrolux Kartal Buzdolabı Servisi

Electrolux Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Electrolux Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Electrolux Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Electrolux Buzdolabı Buzlanma Sorunu,Electrolux Buzdolabı Soğutmama SorunuElectrolux Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuElectrolux Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Kartal Electrolux Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Electrolux Kartal Çamaşır Makinesi Servisi

Electrolux Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Electrolux Çamaşır Makinesinin su almamasıElectrolux Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıElectrolux Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıElectrolux Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıElectrolux Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiElectrolux Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıElectrolux Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Electrolux Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Electrolux Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumundaKartal Electrolux Çamaşır Makinesi Servisinin 444 23 21 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Electrolux Kartal Bulaşık Makinesi Servisi

Şenol Teknik Servis olarak, Electrolux Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Electrolux Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.

Electrolux Kartal Fırın Servisi

Electrolux Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Kartal Electrolux Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Electrolux Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilicek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Kartal Electrolux Mikrodalga Fırın Tamiri, Kartal Electrolux Küçük Ev Aletleri Tamiri Kartal Electrolux Beyaz Eşya Tamiri , Kartal Electrolux Derin Dondurucu Tamiri , Kartal Electrolux Kurutma Makinesi Tamiri Kartal Electrolux Set Üstü Ocak Tamiri , Kartal Electrolux Aspiratör Tamiri Kartal Electrolux Set Üstü Fırın Tamiri, Kartal Electrolux Ankastre Tamiri, Kartal Electrolux Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Kartal Electrolux Elektrikli Süpürge Tamiri Şenol Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.