Kartal Airfel Teknik Servisi

Kartal Airfel Servisi olarak, tüm Airfel marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Kartal Airfel Klima Servisi

Airfel Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır. Airfel Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Kartal Airfel Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Airfel Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Airfel Klima elektrik bağlantıları ve Airfel Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Kartal Airfel Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hemde %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Kartal Airfel Klima Tamiri

Kartal Airfel Servisi olarak Airfel Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontorlleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Airfel Klima Arızaları

Airfel Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Airfel Klimanın Su Akıtması, Airfel Klimanın Soğutmaması, Airfel Klimanın Sıcak Üflemesi, Airfel Klimanın Sesli Çalışması, Airfel Klimanın Hiç Çalışmaması, Airfel Klimanın Isıtmaması, Airfel Klimanın Gazının Eksilmesi, Airfel Klimanın Sigortaları Attırması, Airfel Klimanın Çok Ses Yapması, Airfel Klimanın Kumandasının Çalışmaması, Airfel Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Kartal Airfel Servisi olarak her türlü Airfel Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirisiniz.