White Westinghouse Kadıköy Teknik Servisi

Kadıköy White Westinghouse kullanıcıları için tam destek vermeye devam ediyoruz. TSE belgeli ve alanında uzman ekipten oluşan profesyonel kadromuzla bütün White Westinghouse ürünlerinizin garantili bakım ve onarımlarını gerçekleştirmekteyiz. Tamiratlarımızda orijinal White Westinghouse  yedek parçaları kullanmaktayız.

Yaptığımız onarımlara ve kullandığımız yedek parçalara çok güveniyor ve tam 1 yıl garanti veriyoruz

Bunun için tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden aramak olacaktır. Yetkili personelimiz uygun olduğunuz saatte size gelerek gerekli onarımı garantili olarak gerçekleştirecektir.

Kadıköy White Westinghouse kullanıcıları için 7/24 kesintisiz Teknik Servis talep edebileceğiniz  (0532) 403 22 00 numaralı hattımız hizmetinizdedir.

White Westinghouse Kadıköy Buzdolabı Servisi

White Westinghouse Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü White Westinghouse Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. White Westinghouse Buzdolabınızda meydana gelebilecek, White Westinghouse Buzdolabı Buzlanma SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Soğutmama SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Kadıköy White Westinghouse Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.