Shigetoshi Sakamoto  tarafından  1947’de Japonya’da kurulan HOSHIZAKI, ürünlerinde yüksek Japon mühendisliğini kullanmaktadır. 1965’de ilk otomatik buz makinesini icat eden HOSHIZAKI, zaman içinde Asya, Avrupa, Amerika ve orta Afrika’da yeni şubeleriyle bir dünya markası haline gelmiştir.

Soğutma ve Buz makineleri alanında kendini sürekli yenileyen HOSHIZAKI dayanıklı ve güvenilir ürünler üretme konusunda liderliği açık ara önde götürmektedir.

HOSHIZAKI ürünlerinde bazen istenmeyen arızalar meydana gelebilmektedir. Bu arızaların giderilmesinde Şenol Teknik Servis olarak sürekli yanınızdayız.

Yetkili personelimiz tamamen alanında yetişmiş, TSE belgeli ve uzman bir ekipten oluşmaktadır. Bakım ve onarımlarımızda orijinal HOSHIZAKI yedek parçaları kullanmaktayız.

Hoshizaki-Servis

HOSHIZAKI ürünlerinizin ömürlerini uzatabilmek için periyodik bakımlarının yapılması büyük önem teşkil etmektedir. Bu bakımlar Şenol Teknik Servis tarafından titizlikle yapılmaktadır.

Olası bir arıza ya da periyodik bakım hizmeti talep etmek istediğiniz durumlarda  444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. Yetkili personelimiz hemen size gelerek HOSHIZAKI cihazınızın arızasıyla ilgili gerekli tamiratı orijinal yedek parça kullanılarak yapacaktır.

Siz değerli HOSHIZAKI kullanıcıları için durmaksızın  7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizlere bir telefon kadar yakınız.

Şenol Teknik Servis   -  444 2 321

7/24  Servis   (0532) 403 22 00