Hoshizaki Buz Makinesi Servisi

Endüstride bazı mamullerin üretilmesi veya arzında çok özel soğutma sistemlerine ihtiyaç duyulur. İşte Hoshizaki buz makinesi tamda tarif ettiğimiz türden özel bir cihaz ve standart soğutma sistemlerinden farklı amaçlarla kullanılıyor. Elbette kendi arasında kategori bakımından ayrılan cihazımız değişik amaçlarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlandı. Yanı sıra farklı pek çok modeli bulunan Hoshizaki buz makineleri kendi konseptindeki pazar payını dünya üzerinde yaygın servis ağıyla destekliyor. Ayrıca talebin çeşitliliğine göre bu özel buz makinesinin, hamur kazanlarında hızlı mayalanmayı önlemek için kullanılan modelleri olduğu gibi, Bar veya Kafe tarzı işletmeler tarzı tarafından kullanılmak üzere geliştirilen modelleri de bulunuyor. Tabii ayrıcalıklı markamız Hoshizaki buz makinesi modelleri sadece bunlarla sınırlı değildir.

hoshizaki-yetkili-servis

Hoshizaki Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz

Takdir edeceğiniz gibi tüm elektro-mekanik cihazlarda olduğu gibi Hoshizaki buz makinesi cihazımız da dönemsel olarak bakım ve onarım çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. İşte bu noktada yetkili servisimiz devreye girerek ayrıcalıklı cihazımıza sahip saygıdeğer müşterilerimizin taleplerini en üst düzeyde karşılamaktır. Dolayısıyla birHoshizaki Servisi arayışı içerisindeyseniz, şu an çok doğru bir sayfada olduğunuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Çünkü yetkili servisimiz özel tasarım bu cihazın montaj,  bakım&onarım çalışmalarını yapacak eğitimlerini aldı ve sizlere bu çerçevede hizmetler sunuyor.  Tabii bunun dışında çok önemli bir hatırlatma yapmakta yarar var. Cihazlarımız tasarım anlamında talebe uygun olarak dizayn edildikleri için müdahale ekibimizde özeldir. Bu nedenle yetkili servisimiz dışında hiçbir şekilde kurum veya kişilerin müdahalesine lütfen izin vermeyiniz.

Hoshizaki Yetkili Servisi 7/24 Yanıt Vermektedir

Hiç kuşkusuz servisimize günün her saatinde ulaşabilir ve 7/24Hoshizaki yetkili servisi desteğinden yararlanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan telefon numaraları ile bizimle iletişim kurmak olacaktır. Mobil ekibimiz mümkün olan en kısa sürede sizinle iletişime geçerek ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri karşılayacaktır. Dilerseniz bu noktada çok kısa bir şekilde cihazlarımızın genel özelliklerinin neler olduğunu aktarmaya çalışalım. Tamamı paslanmaz çelikten oluşan ürünlerimizin farklı ebatta ve boyutlarda modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Soğutma dışında sadece buz üretimi amacıyla 240 kilogram ve 44 kilogram aralığında kapasiteye sahip herhangi bir Hoshizaki buz makinesi, tercih edebilir ve ürünümüzün montajı için bizleri arayabilirsiniz. Lütfen daha kapsamlı bilgi için müşteri destek hattımız üzerinden bizlere ulaşınız. Sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Esenlikler diliyoruz.