Homeier için sağlamlık ve sessizlik en önde gelmektedir. Ürün portföyünde her zaman yüksek teknolojiyi takip etmekte ve kullanmaktadır.

Bu ürünlerin uzun süreli kullanımları için periyodik bakımlarının zamanında yapılması gerekir. Şenol Teknik Servis olarak bu bakımların titizlikle yapılmalarını sağlıyoruz. Personelimiz TSE belgeli ve güncel bilgilerini sürekli tazeleyen, konusunda uzman bir ekipten oluşmaktadır.

Onarımlarımızda orijinal Homeier yedek parça kullanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz işçiliğe ve kullandığımız orijinal yedek parçalara bir yıl garanti veriyoruz.

Ayrıca, bizlere satın alma aşamasında işinize en çok yarayacak olan modeli seçmenizde yardımcı olmamız için de ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz aspiratör ve davlumbazların, tam performans ile çalışabilmeleri için monte edildikleri alanlarla uyumlu olmaları gerekmektedir. Bunun için, satın alma işleminden önce tespit çalışması yaptırabilirsiniz.

Her beyaz eşyada ihtiyaca uygun model seçimi oldukça önemli bir konudur. Bu konulardan genellikle yetkili satıcılardan bilgi alınır. Fakat, teknik servislere danışmak da akıllıca olacaktır. Çünkü, deneyim sahibi bir teknik destek firması hangi modellerin hangi evler ya da işyerleri için daha uygun olacağı konusunda size fikir verebilir. Üstelik, karşılaşılma olasılığı olan arızalar konusundaki bilgi de tercihte etkili olabilir.

Bizlere Homeier davlumbaz servisi için olduğu gibi diğer tüm markalar için de çekinmeden başvurabilirsiniz. İstanbul'un tamamına yakınına ulaşacak servis ağına ve şubelere Şenol Teknik Servis olarak sahibiz.

Bize hemen 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz.

Siz değerli Homeier kullanıcıları için 7/24  (0532) 433 22 00 numaralı hattımızdan teknik destek veriyoruz.