Güngören Amcor Teknik Servisi

Güngören Amcor Servisi olarak, tüm Airfel marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Güngören Amcor Klima Servisi

Amcor Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor sağlayan cihazlardır. Amcor Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Güngören Amcor Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Amcor Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Amcor Klima elektrik bağlantıları ve Amcor Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Güngören Amcor Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hemde %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Güngören Amcor Klima Tamiri

Güngören Amcor Servisi olarak Amcor Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontorlleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Amcor Klima Arızaları

Amcor Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Amcor Klimanın Su Akıtması, Amcor Klimanın Soğutmaması, Amcor Klimanın Sıcak Üflemesi, Amcor Klimanın Sesli Çalışması, Amcor Klimanın Hiç Çalışmaması, Amcor Klimanın Isıtmaması, Amcor Klimanın Gazının Eksilmesi, Amcor Klimanın Sigortaları Attırması, Amcor Klimanın Çok Ses Yapması, Amcor Klimanın Kumandasının Çalışmaması, Amcor Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Güngören Amcor Servisi olarak her türlü Amcor Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Güngören Amcor Buzdolabı Servisi

Amcor Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Amcor Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Amcor Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Amcor Buzdolabı Buzlanma Sorunu, Amcor Buzdolabı Soğutmama Sorunu, Amcor Buzdolabı Sesli Çalışma Sorunu, Amcor Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Güngören Amcor Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.