Gorenje Servisi olarak Gorenje marka bütün buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, Çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Yarım asırlık geçmişe dayanan beyaz eşya üretici Gorenje servis etmiş olduğu ürünlerde kendi çizgisini açıkça ortaya koymaktır. Şıklık kelimesinin yetersiz kalacağı dünyaca ünlü tasarımcıların ellerinden çıkmış ürünleri fanatikleri için vazgeçilmezdir. Zarafeti her ince detayında hissedilen bu ürünler için firmamız özel olarak İstanbul'da teknik destek vermektedir.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşya modellerinde uzun yıllardır tamir hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini her daim öncelik saymaktadır. Bunun doğal sonucu da en iyi hizmeti verme çabamızdır.
Gorenje servis İstanbul aramalarınızda sizlere en hızlı şekilde ulaşarak tüm şubelerimizde sahip olduğumuz uzman teknisyenlerimizle problemleri ortadan kaldırıyoruz. Arıza tespiti ve işlenecek tüm adımları en iyi şekilde verim alabilmeniz adına titizlikle değerlendiriyoruz.