Yarım asırlık geçmişe dayanan beyaz eşya üretici Gorenje, servis etmiş olduğu ürünlerde kendi çizgisini açıkça ortaya koymaktır. Şıklık kelimesinin yetersiz kalacağı dünyaca ünlü tasarımcıların ellerinden çıkmış ürünleri fanatikleri için vazgeçilmezdir. Zarafeti her ince detayında hissedilen bu ürünler için firmamız özel olarak İstanbul'da teknik destek vermektedir.

Gorenje ürünleri bakım ve onarımlar için gerekli eğitimlere ve TSE belgelerine sahip olan profesyonel teknik ekibimiz, sorununuzu hızlı ve etkili olarak çözüme kavuşturacaktır.

Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm beyaz eşya modellerinde uzun yıllardır tamir hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyetini her zaman öncelik saymaktadır. Bunun doğal sonucu olarak da en iyi ve en güvenilir hizmeti vermekteyiz.

İstanbul Gorenje aramalarınızda sizlere en hızlı şekilde ulaşarak tüm şubelerimizde sahip olduğumuz uzman teknisyenlerimizle problemleri ortadan kaldırıyoruz. Arıza tespiti ve işlenecek tüm adımları en iyi şekilde verim alabilmeniz adına titizlikle değerlendiriyoruz.

Gorenje Servisi olarak Gorenje marka ve her model buzdolabı, çamaşır makinesi, davlumbaz, Çamaşır kurutma makinesi, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Siz değerli Gorenje kullanıcıları için hiç durmuyoruz ve 7/27  (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan teknik serviz hizmeti veriyoruz.

Şenol Teknik Gorenje Servisi  444 2 321