General Electric Yetkili Servisi olarak General Electric servis ve diğer marka bütün buzdolabı fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır. Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

 

General Electric Yetkili Servis Telefon Numarası 444 2 321

Beyaz eşya teknik servisi alanında uzun yıllardır faaliyet göstermekte olan son derece denetimli teknik kadroya ve profesyonel ekipmana sahip olan firmamızdan güvenle General Electric Servis hizmeti almanız mümkündür. Ayrıca, sahip olduğunuz ürünlerin bakım işleri için başvurarak daima yüksek randımanla çalışmalarını kolaylaştırmış olursunuz. Düzenli olarak kontrolden geçen cihazların yüksek performansla çalışmaları sağlanmış olur. Üstelik, en ufak bir sıkıntı hissedildiğinde arızaya dönüşmeden önlem almak mümkün olacaktır.

General Electric Servis İstanbul
 

 

GE dışındaki beyaz eşya markaları için de firmamızdan özel olarak teknik destek sağlamanız mümkündür.

Özellikle buzdolapları, soğutucu ve derin dondurucular gibi gıdalarda yakın temas halindeki beyaz eşyaların bakımları ayrı bir yere sahiptir. Çünkü, bu ürünler insan sağlığı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Her daim, hijyenik koşullarda çalışmaları gerekir.

Yiyecek ve içeceklerin sağlıklı koşullarda saklanabilmesi için önemli olan bir diğer husus da bu ürünlerin çalışma şekillerinde aksaklık olmamasıdır. Bunun da sağlanmasını garanti altına almanın en etkili yolu yetkili servis aracılığıyla periyodik bakım hizmeti almak olacaktır.

General Electric Servis ve diğer markaların beyaz eşyaları için firmamızla irtibata geçerek İstanbul içindeki tüm semtlerden uzman personelimizce sunulacak kaliteli hizmete kavuşabilirsiniz. Buzdolabı gibi yiyeceklerin sağlıklı koşullar altında saklanması için kullanılan beyaz eşyalar için alacağınız teknik desteğin ehemmiyeti büyüktür. Çünkü, bu ürünlerin muhakkak suretle tam randıman göstermeleri gerekir. Dolayısıyla da, yapılacak teknik işlemler uzmanlık gerektirmektedir.

Firma olarak İstanbul'da uzun yıllardır hizmet vermenin bizlere kazandırdığı deneyimi mutlak suretle müşteri memnuniyetinin tam olarak sağlanabilmesi için kullanmaktayız. Hem sahip olduğunuz ürünlerin değerini hem de zamanınızın kıymetini bilerek sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız. Üstelik, geniş deneyimli uzman kadromuz vasıtasıyla bu hizmeti İstanbul'un tamamına yakınına süratle ve aynı kalitede sunabilmekteyiz.

Şenol Teknik Servis