Gaggenau Teknik Servisi olarak Gaggenau marka bütün buzdolabı fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır. Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

 

Gaggenau Teknik Servisi 444 2 321

 

 

20 yıllık deneyimiyle hizmetinizde olan Şenol Teknik Servis Gaggenau beyaz eşyalar için tamir, bakım ve yedek parça temini sağlaybilirsiniz. İstanbul içinde bulunun tüm semtlere rahatlıkla ulaşabilecek olan şubelrimiz ve servis ağımız mevcuttur.

 

Gaggenau Servis
 

 

 

Çağrı merkezimize ulaştğınızda size yaşamış olduğunuz problemle ilgili genel bilgi amacıyla bir iki soru sorulacaktır. Akabinde, teknik personelimizin sizin için en uygun olan saatte size ulaşabilmeleri için randevu talebi oluşturulacaktır. Uzman teknisyenlerimiz, yaşamış olduğunuz sorunları etkili ve kalıcı bir şekil çözmek için ne gerekiyorsa yapacaktır.

 

Gaggenau servis haricindeki tüm soru görüş ve önerileriniz için de aramanızı bekliyoruz. Bizi sadece arıza durumunda değil, cihazların sağlıklı koşullarda yüksek performansla çaışabilirliklerini korumaları maksadıyla bakım çalışması yaptırmak için de arayabilirsiniz.

 

Sarıyer Gaggenau Servisi ve diğer bölgelerden alacağınız kaliteli Gaggenau servis hizmeti için TSE belgeli teknik servis firmamızdan faydalanabilirsiniz. Sadece arıza durumunda değil sahip olduğunuz beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olması ve sağlıklı koşullarda çalışmalarını sürdürebilmeleri için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle buzdolabı gibi sağlık açısından büyük öneme sahip cihazların bakımları ve temizlikleri çok önemlidir. Şenol Teknik Servis olarak özel sterilizasyon yöntemlerimiz ile hijyen koşullarının eksiksiz olarak yerine getirilmesine büyük önem vermekteyiz.