Kaliteden ödün vermeden ve ürün kalitesini ilkelerinin en başında tutan Gaggenau ürünlerinin hak ettiği birinci sınıf teknik servis hizmetini vermeyi kendine görev edinmiş Şenol Teknik Servis, siz değerli Gaggenau kullanıcılarının kullandığı cihazların hassasiyetini bilir ve ona göre yerinde müdahale eder.

20 yıllık deneyimiyle hizmetinizde olan Şenol Teknik Servis, tüm Gaggenau ürünleri  için gerekli bakım, onarım ve orijinal yedek parçaların teminini sağlamaktadır. İstanbul içinde bulunan tüm semtlere rahatlıkla ulaşabilecek olan şubelerimiz ve servis ağımız mevcuttur. Yetkili personelimiz TSE belgelidir.

Gaggenau Teknik Servisi olarak Gaggenau marka bütün buzdolabı, fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır. Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla sizlere en iyi hizmet sunmaktadır.

Size bir telefon kadar yakınız.

Gaggenau Teknik Servisi  444 2 321

Gaggenau Servis

Çağrı merkezimize ulaştığınızda size yaşamış olduğunuz problemle ilgili genel bilgi amacıyla bir iki soru sorulacaktır. Sonrasında, teknik personelimizin sizin için en uygun olan saatte size ulaşabilmek için randevu talebi oluşturulacaktır. Uzman teknisyenlerimiz, yaşamış olduğunuz sorunları etkili ve kalıcı bir şekil çözmek için gerekli olan onarımı gerçekleştirecektir.

Gaggenau servis haricindeki tüm soru, görüş ve önerileriniz için de aramanızı bekliyoruz. Bizi sadece arıza durumunda değil, cihazların sağlıklı koşullarda yüksek performansla çalışabilirliklerini korumaları maksadıyla bakım çalışması yaptırmak için de arayabilirsiniz.

Sadece arıza durumunda değil sahip olduğunuz beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olması ve sağlıklı koşullarda çalışmalarını sürdürebilmeleri için düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Özellikle buzdolabı gibi sağlık açısından büyük öneme sahip cihazların bakımları ve temizlikleri çok önemlidir. Şenol Teknik Servis olarak özel sterilizasyon yöntemlerimiz ile hijyen koşullarının eksiksiz olarak yerine getirilmesine büyük önem vermekteyiz.

Bunun için bize 444 2 321 çağrı merkezimizden ulaşmanız yeterlidir.