Dünya çapında bir marka olan Frigidaire, kullanıcıların ilk tercihleri olarak hafızalarda kendine yer etmiştir. Uzun ömürlü, dayanıklı, teknolojik ve estetik olması bu tercihlerin haklı sebeplerindendir.

Tüm beyaz eşya markaları için olduğu gibi Frigidaire Servis için de sizlere özel olarak yüksek kalitede hizmet sunarak kalıcı çözümler sağlamayı hedefliyoruz. Arıza meydana geldiğinde neden kaynaklandığını da en doğru şekilde belirleyerek, sadece var olan sorunu değil problemin kaynağını da ortadan kaldırmak için gerekli önlemleri alıyoruz. Böylelikle karşılaştığınız soruna bir kez daha maruz kalmamanız için önemli bir adım atmış oluyoruz.

Fakat, tüm cihazlar prensip olarak çalışma şekillerinde büyük değişiklikler yaşamasalar da, sahip olduğu özellikler ve ek olarak kazandıkları görevler açısından büyük bir değişim içindedirler. Bu da, teknik servis elemanlarının güncel bilimsel gelişmeleri her daim takip etmesini zorunlu kılar. Sizler, bunun bilinciyle hareket eden firmamızdan İstanbul Frigidaire Servisine ulaşmak için firmamızdan sürekli yardım alabilirsiniz.

Frigidaire Teknik Servisi olarak Frigidaire marka ve her model Klima, Buzdolabı, Çamaşır makinesi,D davlumbaz, Mikrodalga, Ankastre, Bulaşık makinesi, Fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Aciliyet gerektiren arıza ve bakım durumlarınızda 7/24   (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Şenol Teknik Servis   444 2 321