Franke, ürünlerinde her zaman yüksek kalite, kreatif dizayn ve sürekliliği benimsemiştir. Bu temel ilke de Franke için müşteri memnuniyeti olarak geri dönmüştür.

Franke ürünleri de zaman ve kullanım koşulları gereği istenmeyen arıza problemleri ile karşı karşıya kalabilmektedir. Bu arızaları çözüme kavuşturmak Şenol Teknik Servis’in işidir.

Şenol Teknik Servis tüm personelinin bilgilerinin güncelliğine önem verir. TSE belgeli yetkin uzman kadrosunun yaptığı işçiliğe ve kullandığı orijinal yedek parçalara tam bir yıl garanti verir.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında, Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Maslak, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Gayrettepe, Balmumcu, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Bize ulaşmak için sadece 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizi aramanız yeterli olacaktır. Uzman personelimiz size gelerek gerekli onarımı yapacak ve sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Aciliyet gerektiren durumlarınız için 7/24 kesintisiz (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.