White Westinghouse Fatih Teknik Servisi

Fatih White Westinghouse Servisi olarak, tüm White Westinghouse marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız.

Teknik ekibimiz TSE belgeli ve alanında uzman personelimizden oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal  White Westinghouse yedek parçaları kullanmaktayız.

444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz. (0532) 403 22 00 kesintisiz hizmet hattımızdan 7/24 Teknik Danışmanlık ve Servis talep edebilirsiniz.

White Westinghouse Fatih Buzdolabı Servisi

White Westinghouse Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü White Westinghouse Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. White Westinghouse Buzdolabınızda meydana gelebilecek, White Westinghouse Buzdolabı Buzlanma SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Soğutmama SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuWhite Westinghouse Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Fatih White Westinghouse Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.