Frigidaire Fatih Teknik Servisi

Şenol Teknik Servis olarak tüm Frigidaire ürünlerinizin garantili bakım-onarımlarını yapmaktayız. Ekibimiz tamamen alanında uzman ve TSE belgeli bir kadrodan oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal Frigidaire yedek parça kullanmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz onarımlarda ve kullandığımız orijinal Frigidaire yedek parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hemen 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden teknik destek talep edebilirsiniz. Uzman ekibimiz size gelerek Frigidaire cihazınızın arızasını çözüme kavuşturacaktır.

Fatih Frigidaire kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan Acil Teknik Servis isteyebilirsiniz.

Frigidaire Fatih Klima Servisi

Frigidaire Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır. Frigidaire Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Frigidaire Fatih Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Frigidaire Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Frigidaire Klima elektrik bağlantıları ve Frigidaire Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Fatih Frigidaire Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hem de %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Frigidaire Fatih Klima Tamiri

Fatih Frigidaire Servisi olarak Frigidaire Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Klima Frigidaire Arızaları

Frigidaire Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Frigidaire Klimanın Su AkıtmasıFrigidaire Klimanın Soğutmaması Frigidaire Klimanın Sıcak ÜflemesiFrigidaire Klimanın Sesli ÇalışmasıFrigidaire Klimanın Hiç ÇalışmamasıFrigidaire Klimanın IsıtmamasıFrigidaire Klimanın Gazının EksilmesiFrigidaire Klimanın Sigortaları AttırmasıFrigidaire Klimanın Çok Ses YapmasıFrigidaire Klimanın Kumandasının ÇalışmamasıFrigidaire Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Fatih Frigidaire Servisi olarak her türlü Frigidaire Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Frigidaire Fatih Buzdolabı Servisi

Frigidaire Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Frigidaire Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Frigidaire Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Frigidaire Buzdolabı Buzlanma Sorunu,Frigidaire Buzdolabı Soğutmama SorunuFrigidaire Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuFrigidaire Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Fatih Frigidaire Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.

Frigidaire Fatih Çamaşır Makinesi Servisi

Frigidaire Çamaşır Makineleri günümüzde oldukça teknolojik işlevlere sahip cihazlardır. Çamaşır makinelerinde düzenli olarak bakım yapmak, hem daha iyi yıkamalarını sağlar hem de daha uzun süre arızalanmadan kullanmanızı sağlar. Fakat her şeye rağmen çamaşır makinesinde çeşitli arızalar meydana gelebilir. Frigidaire Çamaşır Makinesinin su almamasıFrigidaire Çamaşır Makinesinin suyu boşaltmamasıFrigidaire Çamaşır Makinesini titreşim yaparak çok gürültülü çalışmasıFrigidaire Çamaşır Makinesinin deterjan almamasıFrigidaire Çamaşır Makinesi kazanının dönmemesiFrigidaire Çamaşır Makinesinin sıkma yapmamasıFrigidaire Çamaşır Makinesinde kaçak elektrik oluşması yada sigortayı attırması gibi arızalar en sık rastlanan Frigidaire Çamaşır Makinesi arızalarıdır. Frigidaire Çamaşır Makineleri Tamiri için, arıza durumunda Fatih Frigidaire Çamaşır Makinesi Servisinin 444 23 21 numaralı telefonunu arayabilirsiniz.

Frigidaire Fatih Bulaşık Makinesi Servisi

Şenol Teknik Servis olarak, Frigidaire Bulaşık Makinesi tüm modelleri için tamir ve bakım servis hizmeti vermekteyiz. 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini aramanız durumunda Frigidaire Bulaşık Makinesi Tamiri konusunda uzman ekibimiz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese geleceklerdir.

Frigidaire Fatih Fırın Servisi

Frigidaire Fırınlar yada Ankastre Fırınlar modern mutfakların en gözde yardımcılarındandır. Fatih Frigidaire Fırın Servisi, ankastre fırınlarınız için montaj, bakım, arıza, yedek parça ve aksesuar temini konusunda gerekli tüm çözümleri bir arada sunar. Frigidaire Fırınlar yada Ankastre Fırın Arızası durumunda doğabilicek tehlikeli durumlara karşı vakit kaybetmeden servisimizi aramanız emniyetiniz açısında faydalı olacaktır. Fatih Frigidaire Mikrodalga Fırın Tamiri, Fatih Frigidaire Küçük Ev Aletleri Tamiri Fatih Frigidaire Beyaz Eşya Tamiri , Fatih Frigidaire Derin Dondurucu Tamiri , Fatih Frigidaire Kurutma Makinesi Tamiri Fatih Frigidaire Set Üstü Ocak Tamiri , Fatih Frigidaire Aspiratör Tamiri Fatih Frigidaire Set Üstü Fırın Tamiri, Fatih Frigidaire Ankastre Tamiri, Fatih Frigidaire Isıtma ve Soğutma Sistemleri Tamiri, Fatih Frigidaire Elektrikli Süpürge Tamiri Şenol Teknik Servis tarafından yapılmaktadır.