Son kullanıcıların ilk tercihi olan Falmec kaliteden ödün vermeden ürünlerini siz değerli kullanıcıların beğenisine sunmaya devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ilk planda tutan Falmec ürünlerinde bazen istenmeyen arıza durumlarıyla karşılaşılabilmektedir.

Şenol Teknik Servis olarak tüm Falmec ürünlerinde kullandığımız orijinal yedek parça ve TSE belgeli uzman ekibimizle anında müdahale ediyoruz ve tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Falmec Teknis Servisi için  444 2 321

Falmec servis için firmamıza İstanbul'un tamamından başvurabilirsiniz.  Tüm bakım ve tamir ihtiyaçları özenle giderilerek uygun çözümler sağlanacaktır. İstanbul Falmec servisi hizmetlerinin yanında diğer tüm markalardan beyaz eşya arızaları, aspiratör ve klima bakımları firmamızın uzman teknik servis personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

Her beyaz eşyada ihtiyaca uygun model seçimi oldukça önemli bir konudur. Bu konulardan genellikle yetkili satıcılardan bilgi alınır. Fakat, teknik servislere danışmak da akıllıca olacaktır. Çünkü, deneyim sahibi bir teknik destek firması hangi modellerin hangi evler ya da işyerleri için daha uygun olacağı konusunda size fikir verebilir. Üstelik, karşılaşılma olasılığı olan arızalar konusundaki bilgi de tercihte etkili olabilir.

Ayrıca, bizlere satın alma aşamasında işinize en çok yarayacak olan modeli seçmenizde yardımcı olmamız için de ulaşabilirsiniz. Sahip olduğunuz aspiratör ve davlumbazlar, tam performans ile çalışabilmeleri için monte edildikleri alanlarla uyumlu olmaları gerekmektedir. Bunun için, satın alma işleminden önce tespit çalışması yaptırabilirsiniz.

Sizlere ve kullandığınız Falmec ürünlerine çok değer veriyoruz ve 7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan kesintisiz teknik servis hizmeti veriyoruz.