Şarabınızın en uygun ısıda yıllanması çok önemlidir. Bu ısının şarabınızın kalitesini arttırması ve aynı zamanda ideal damak tadınızda olması Essenso için olmazsa olmazlardandır. Kreatif dizaynıyla ortamınızın havasını değiştiren ve uzun süreli kullanım olarak tasarlanan Essenso şarap dolaplarınızın bazen beklenmedik arızaları söz konusu olabilmektedir.

Herhangi bir Essenso ürünü arızanızda, alanında uzman ve TSE belgeli ekibimizle sorununuzu çözüme kavuşturuyoruz.

Essenso şarap dolaplarınızı uzun süre yüksek verimde kullanabilmeniz için periyodik bakımlarını da profesyonel ekibimizle gerçekleştirmekteyiz.

Bunun için tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimize arıza kaydı bırakmak olacaktır. Yetkili personelimiz size gelerek sorununuzu çözüme kavuşturacaktır.

Siz kıymetli Essenso kullanıcılar için 7/24  (0532) 403 22 00 numaralı hattımızda kesintisiz teknik destek hizmeti vermekteyiz.

İstanbul şarap soğutucusu servisi alanında Şenol Teknik Servis olarak tüm markalar için destek sağlamaktayız. Gerek bakım gerekse şarap soğutucusu tamiri için bizleri hem İstanbul Anadolu Yakası hem de İstanbul Avrupa Yakası'ndan arayabilirsiniz.

Şenol Teknik Servis

444 2 321  -   (0532) 403 22 00