Empero Group Servisi

Yerli ve milli sanayimizin gururu Empero marka ürünleri mutlaka severek kullanıyorsunuzdur. İşte bu kaliteli ürünün yetkili servisi noktasında ihtiyacınız duyduğunuzda yanınızda olabilmek için geliştirdiğimizEmpero Group servisi olarak bizlere her türlü konuda ulaşabileceğinizi gururla ifade etmek istiyoruz. Dolayısıyla halen kullanmakta olduğunuz bir Empero marka ürünün Bakımı, Kurulumu ve Onarım çalışmaları için yetkili servisimizi günün her saatinde arayabilir ve destek talep edebilirsiniz. İlk olarak 1983 yılında kurulan ve mutfak makineleri üretimi gerçekleştiren Empero markası bugün için dünya çapında bir pazara sahip.

Empero-Servis

Empero Teknik Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz

Bünyesinde barındırdığı 5 ayrı şirketle endüstriyel anlamda mutfak ekipmanları üretimi gerçekleştiren markamızdan sizlerin de memnun kalacağından eminiz. Bu çerçevede Empero teknik servisi olarak gerek Empero arızası sorunları, gerekse Empero bakımı çalışmaları için 7/24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Tamamı paslanmaz çelikten oluşan endüstriyel mutfak sektörüne başta Pişirme Ekipmanları olmak üzere Kafeterya Ekipmanları ve Bulaşıkhane hizmetlerinde kullanılan gereçler üreten Empero bu alandaki tartışmasız liderliğini sürdürüyor. Aynı zamanda son derece dayanıklı Soğutma Sistemleri, Sahra mutfakları (Askeri sınıf) ve Mobil Mutfak ekipmanlarının da dâhil olduğu üretim yelpazesini yaygın servis ağıyla destekleyen Empero Group servisi hizmetinizde olmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Empero Yetkili Servisi Uzman Kadrosuyla Görevi Başında

2500 civarında farklı ürünü komplike bir şekilde dizayn ederek sektörün önemli bir oyuncusu olduğunu ispat eden Empero yetkili servisi ülkemizin dört bir yanında rahatlıkla ulaşılabilir bir ağı aralıksız online tutuyor. Üstelik servislerimizde kendi markamıza özel olarak yetiştirdiğimiz uzman personel istihdam ederek bu anlamda yaşanabilecek her türlü sorunun üstesinden gelecek bir yapıya sahibiz. Bunun yanı sıra 70 ülkede 290'ın üzerinde bayisi ve 125 yetkili servisin tamamında aynı kalite standartlarda hizmetler üretildiğinden emin olabilirsiniz. Lütfen web sayfamızda bulunan telefon numaralarımız veya diğer iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşınız. Empero Group servisi olarak sizler yanıtlamaktan büyük memnuniyet duyacağız. Ayrıca ürünlerimiz ile ilgili her türlü görüş ve önerileriniz için bizleri arayabileceğinizi lütfen unutmayınız. Sizlere çok daha detaylı ve kapsamlı bilgi sunmak için telefonlarımızın veya diğer alternatif iletişim kanallarımızın açık bulundurulduğunu ayrıca hatırlatmış olalım.