Eastmarine Servisi

Hepimizin malumu olduğu üzere yaz ayları geliyor ve tatil dönemi başlıyor. Tabi yat ve tekneler için soğutma sistemlerinin bakım zamanı da gelmiş oluyor.Eastmarine servisi hizmetleri olarak bizlerde bu yoğun döneme hazırız ve nitelikli olduğu kadar kaliteli soğutma sistemlerinin başında gelen Eastmarine markasının yetkili servisi olduğumuzu hatırlatmak isteriz. Konumuzun detaylarına geçmeden önce çok önemli bir hatırlatma yapmakta yarar görüyoruz. Oldukça özel bir marka olduğu için Eastmarine ürünlerine lütfen yetkisiz kişilerin müdahale etmesine izin vermeyiniz. Çünkü en çok karşılaştığımız sorunların başında bu kişiler tarafından yapılan müdahaleler sonucunda ortaya çıkan farklı sorunlar geliyor. Üstelik bu tür yetkisiz kişiler tarafından gerçekleştirilen bakım ya da onarım çalışmalarının çözülmesi imkânsız sorunlara neden olabileceği asla unutulmamalıdır. Dolayısıyla bu çerçevede bir ihtiyaç durumunda yetkili servisimizin uzman personelinden yararlanmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz.

Eastmarine-Servis

Eastmarine Buzluk En Revaçta Ürünümüz

Yazın bunaltıcı sıcak günlerinde serinlemek için buz üretimi veya mevcut içecek ya da yiyeceklerin korunmasına yönelik cihazların başında gelen Eastmarine buzluk gerek bakım gerekse onarımı noktasında bir ihtiyaç duyulduğunda lütfen hiç çekinmeden servisimizi arayınız. Sizleri yanıtlamak üzere yetkili servisimizin müşteri destek hattının 7/24 açık olduğunu ayrıca vurgulamış olalım. Bunun yanı sıra personelimizin bu cihazlar üzerinde eğitiminin olduğunu ve kullanılan yedek parçaların orijinal parçalardan oluştuğunun altını çizelim. Önemli olduğu için izninizle çok kısa bir hatırlatmada daha bulunalım. Onarım ve bakım sırasında gerekli görüldüğünde bir değişim söz konusu ise bu değişim sizden habersiz asla gerçekleşmez. Bir bakıma Eastmarine servisi olarak sizleri yapılacak çalışma ve ücret hakkında bilgilendirmeden herhangi bir yedek parça uygulaması yapmıyoruz diyebiliriz.

Eastmarine Yetkili Servisi İçin Doğru Sayfadasınız

Elbette ürün yelpazesi içerisinde modifiye buzdolabı ve diğer soğutma sistemlerinin yanı sıra markamız pek çok farklı kategoride ürün satışı gerçekleştirmektedir. Ancak bunlar arasındanEastmarine yetkili servisi olarak soğutma sistemleri ile ilgili olarak bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz. Çünkü servisimiz bu konsepte hizmetler üretiyor. Bizleri günün her saatinde hiç çekinmeden arayabilir ve çok daha kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz. Makul fiyatlarımız ve çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız tüm hizmetlerimiz sizleri bekliyor. Ayrıcalıklı Eastmarine servisi hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. 444 2 321 numaralı müşteri çağrı merkezimizden gün içinde bize ulaşabilir, (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 teknik destek ve servis talep edebilirsiniz.