Sizlere 24 saat kesintisiz bakım onarım, arıza tespiti ve tamir hizmeti sunuyoruz. Firmamız Dyson yetkili servisidir. Sizlerde uzman çalışanlarımız, orjinal yedek parça hizmetimiz ve 22 yıllık deneyimizden yararlanmak için 444 2 321 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Hiç şüphe götürmez ki karbon fiber dayanıklılık açısından, teknolojik gelişmeler için bir mucizedir. Hafiflik, sertlik, ve dayanıklılığı keşfedildiğinden beri dünyanın en pahalı araçlarında kesintisiz olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden, bu ürünün sadece adı bile duyulduğunda akla ilk gelmesi gereken de dayanıklılık ve hafifliktir.

İstanbul Dyson Servisi için firmamızla irtibata geçerek mevcut sorunlarınızdan en hızlı ve en etkili biçimde kurtulabilirsiniz. Meydana gelen arızaların giderilmesinin yanında gerekli bakım işlemleri de yapılarak cihazlarınızın ilk günkü performanslarına yaklaşmaları sağlanacaktır.

 

Her modelin zaman içinde maruz kaldığı dış etkilerden dolayı randıman kaybı yaşaması mümkündür. Fakat, markanın bu alandaki başarısı oldukça ileri seviyede olup kalitesi ve performansıyla diğer markalardan oldukça ileridedir.

Yüksek kalitede üretilen elektrik süpürgeleri üstün performanslarını mümkün olan en üst seviyede devam ettirebilmeleri için tüketicilere de düşen bir takım sorumluluklar vardır. Bunların en önemlisi ürünlerin kullanma kılavuzlarında belirtildiği şekilde kullanılmasıdır. Çünkü, bu kılavuzlar uzun süren test aşamalarının ve deneyimlerin ışığında oluşturulurlar. Üstelik, hem bakım hem de sağlıklı kullanım için gerekli olan tüm ayrıntılar orada yer almaktadır.

İstanbul'un her bölgesi için servisimiz mevcuttur. Yetkilisinden kaliteli bakım onarım hizmeti alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları kökünden hallederek size kalıcı çözümler sunmamız için arayabileceğiniz telefon numaramız: 444 2 321