Hiç şüphe götürmez ki karbon fiber, dayanıklılık açısından teknolojik gelişmeler için bir mucizedir. Hafiflik, sertlik ve dayanıklılığı keşfedildiğinden buyana dünyanın en pahalı araçlarında kesintisiz olarak kullanılmaktadır. Bu yüzden, bu ürünün sadece adı bile duyulduğunda akla ilk gelmesi gereken de dayanıklılık, hafiflik ve tabiki de Dyson’dır.

Her modelin zaman içinde maruz kaldığı dış etkilerden dolayı randıman kaybı yaşaması mümkündür. Fakat, Dyson’ın bu alandaki başarısı oldukça ileri seviyede olup kalitesi ve performansıyla diğer markalardan oldukça ileridedir.

Yüksek kalitede üretilen elektrik süpürgeleri üstün performanslarını mümkün olan en üst seviyede devam ettirebilmeleri için tüketicilere de düşen bir takım sorumluluklar vardır. Bunların en önemlisi ürünlerin kullanma kılavuzlarında belirtildiği şekilde kullanılmasıdır. Çünkü, bu kılavuzlar uzun süren test aşamalarının ve deneyimlerin ışığında oluşturulurlar. Üstelik, hem bakım hem de sağlıklı kullanım için gerekli olan tüm ayrıntılar orada yer almaktadır.

İstanbul Dyson Servisi için 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizi kullanarak firmamızla irtibata geçip mevcut sorunlarınızdan en hızlı ve etkili biçimde kurtulabilirsiniz. Meydana gelen arızaların giderilmesinin yanında gerekli bakım işlemleri de yapılarak cihazlarınızın ilk günkü performanslarına yaklaşmaları sağlanacaktır.

İstanbul'un her bölgesi için servisimiz mevcuttur. Yetkilisinden kaliteli bakım onarım hizmeti alabilmek için bizi arayabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları kökünden hallederek size kalıcı çözümler sunmamız için arayabileceğiniz telefon numaramız: 444 2 321

Sizlere 24 saat kesintisiz bakım onarım, arıza tespiti ve tamir hizmeti sunuyoruz. Firmamız Dyson yetkili servisidir. Sizlerde uzman çalışanlarımız, orjinal yedek parça hizmetimiz ve 23 yıllık deneyimizden yararlanmak için 444 2 321 numaralı telefondan bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Acil teksin servis talep edebileceğiniz (0532) 403 22 00 numaralı hattımız 7/24 hizmetinizdedir.