Dometic Tamir Servisi

Oldukça köklü bir tarihi geçmişe sahip Dometic marka soğutma sistemleri üretimi 1922 yıllarına tekabül ediyor. Tabii soğutma sistemleri söz konusu olduğunda mutlaka bir servis ihtiyacı olacağından dometic tamir servisi arayışlarınız için doğru sayfada olduğunuzu hemen belirtmiş olalım. İsviçreli iki üniversiteli genç mühendis tarafından kurulan bu şirket bugün dünya çapında büyük bir marka olarak satıldığını da bu noktada ilave edelim. Tabii bu markayı özel kılan pek çok farklı niteliğin olduğunu da belirtmekte yarar var. Çünkü çalışma prensibi olarak diğer sistemlerden ayrılıyor ve kendi konseptinde onu ilk yapıyor. Üstelik kamp, tatil veya seyahatler için geliştirilen başta buzdolapları olmak üzere modifiye yat, tekne ve araçlarda pek çok farklı modeline rastladığımız dometic ürünleri ülkemizde de hatırı sayılır bir pazar payına sahiptir.

Dometic-Servis

Dometic Tamir Servisi Olarak Hizmet Veriyoruz

İzninizle bu noktada çok önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Markamız son derece özel bir marka olduğu için ve kendine has pek çok karakteristik özelliği bir arada taşıdığından lütfen yetkisiz kişi ya da kuruluşlardan bakım ya da onarım yardımı talep etmeyiniz. Bunun yanı sıra dometic tamir servisi olarak firmamızın personeli bu cihaza özel bir eğitim almıştır ve sorunların çözümü noktasında yine firmamız yetkilidir. Bu hatırlatmamızın son derece hayati bir önem taşıdığını lütfen unutmayınız. Çünkü yetkisiz müdahaleler cihaza geri dönüşümü mümkün olmayan zararlar veriyor ve oldukça pahalı arızalara neden oluyor. Üstelik tamir servisimiz garantili bir şekilde bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştirdiğinden cihazda meydana gelebilecek herhangi bir aksaklık yine servisimiz tarafından ücretsiz şekilde gideriliyor.

Dometic Buzdolabı ve Diğer Soğutma Sistemlerinde Uzman Servis Güvencesi

Elbette dünya çapında tanınan ve oldukça revaçta başta dometic buzdolabı olmak üzere aynı markanın pek çok farklı ürünü yine firmamızdan profesyonel düzeyde destek alabilirsiniz. Çeşitli ödeme kolaylıkları sağladığımız dometic tamir servisi hizmetlerimizde orijinal yedek parça kullanıldığını da anti parantez belirtmiş olalım. Ayrıca çok önemli kısa bir hatırlatmada daha bulunalım. Bakım ve onarım çalışmaları sırasında yedek parça ihtiyacı doğması durumunda sizin onayınız olmadan hiçbir değişim gerçekleştirilemiyor. Dolayısıyla dometic tamir servisi kurumsal hizmetleri gereği ön bilgilendirmenin ardından siz onay verirseniz ancak yedek parça değişimine gidiliyor.