DEHUMIDIFIER cihazlar yüksek nem olan yerlerde ya da nemli ortamların çevresel cihazlara zarar verebileceği kapalı mekanlarda kullanılması elzem cihazlardır. Bu cihazların kullanım ömürleri, ortam koşullarına ve kullanım şartlarına göre değişiklik gösterebilir.

DEHUMIDIFIER cihazlarınızı daha uzun süre tam performansta kullanabilmek için periyodik bakımlarının zamanında ve konusunun ehli kişilerce yapılması gerekmektedir.

Dehumidifier-Servis

Şenol Teknik Servis olarak her türlü DEHUMIDIFIER cihazlarınızın periyodik bakımlarını, bakım ve onarımlarını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Personelimiz alanında uzman ve TSE belgeli bir kadrodan oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal yedek parça kullanmaktayız. Yaptığımız işçiliğe ve kullandığımız orijinal yedek parçalara çok güveniyoruz ve bir yıl garanti veriyoruz.

Garantili teknik servis için tek yapmanız gereken  444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmak olacaktır. Yetkili personelimiz hemen size ulaşarak cihazınızın gerekli tamiratını gerçekleştirecektir.

Acil servis hizmeti talebiniz için (0532) 403 22 00 numaralı hattımız 7/24 hizmetinizdedir.