Candy Yetkili Servisi

Hepimizin bildiği gibi özel yat ve teknelerde tıpkı bir evde bulunması gereken eşyalar gibi eşyalar bulunmak zorundadır.Candy yetkili servisi olarak firmamızın soğutma sistemleri üzerinde profesyonel hizmetler ürettiğini biliyor muydunuz? Evet, dünyaca ünlü Candy markasının yetkili servisi olarak özellikle yat ve teknelerdeki buzdolabı veya buz makinesi gibi ürünler için firmamıza başvurabilirsiniz. Dilerseniz bu noktada ayrıcalıklı markamızı daha yakından tanıyalım; İtalyan teknolojisinin lider markası Candy aslındauzun yıllardır aralarında ülkemizin de bulunduğu pek çok ülkeye başta buzdolabı olmak üzere çok çeşitli beyaz eşya satışı gerçekleştiriyor. Üstelik ülkemizde de hayli tanınan bir marka olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz

Candy-Servis

Candy Beyaz Eşya Servisi 7/24 Hizmetinizdedir

Başta buzdolabı ve buz makinesi olmak üzere soğutma sistemlerinin önde gelen markasıCandy beyaz eşya servisi olarak 7/24 hizmetinizde olduğumuzu bilmenizi isteriz. Dolayısıyla web sayfamızda yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizleri yanıtlamak üzere telefonlarımızın başında olacağımıza emin olabilirsiniz. Üstelik bu cihazlara özel yetiştirilen personelimiz dilerseniz montaj bakım ve onarım çalışmalarını mümkün olması durumunda eşyanın bulunduğu yerde gerçekleştirebilmektedir. Ancak cihazın servisimize gelmesi gerekiyorsa durum sizlere aktarılır ve onay vermeniz durumunda onarım çalışması servisi bize gerçekleşir.

Candy Buzdolabı veya Diğer Cihazlarınız İçin Bizlere Ulaşınız

Elbette başta soğutma sistemleri olmakla birlikte aslında bunun dışında da pek çok farklı ürünü bulunan Candy markasının davlumbaz, ankastre ürünler, fırın, çamaşır makinesi, derin dondurucu ve daha sayamayacağımız pek çok farklı dayanıklı beyaz eşya modeli bulunmaktadır. Lütfen markamız ile ilgili olarak Candy yetkili servisi ve teknik destek hizmetlerimizden yararlanmaktan çekinmeyiniz güler yüzlü personelimiz sizleri yanıtlanacaktır. Ayrıca eposta adresimiz üzerinden bizlere ulaşmanız durumunda sizlere en kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz.