Buz makinası servisi için 444 2 321 çağrı merkezini arayarak İstanbul içinde her bölgeden teknik servis talep edebilirsiniz. Buz makinası tamiri ve bakım onarım, yedek parça hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Uğur buz makineleri, Brema ve Scotsman ve Manitowoc ülkemizde ilk akla gelen markalardandır. Bu markalar, kullanım alanlarına ve şekillerine göre çok çeşitli modelleri kullanıcıların beğenisine sunmuşlardır. Satın alma işleminde dikkat edilmesi gereken ürünün, kullanım alanıyla uyumlu olmasıdır. Oteller, restoranlar, cafeler gibi işletmeler için endüstriyel tipteki modeller seçilmelidir. Fakat, bu seçimde bile çok fazla model mevcuttur. Bu nedenle, yapılması icap eden, yetkili satıcılarla fikir alışverişi içerisinde olmaktır. Onlardan alacağınız tavsiyeler sizleri en doğru şekilde yönlendirecektir.

Herhangi bir arıza vuku bulduğunda, buz makinası tamiri için, en doğru teçhizat uygun şekilde kullanılmalıdır. Ama, öncelikle yapılması icap eden, arıza kaynağının usulüne uygun bir şekilde tespit edilmesidir. Bu tespit buz makinası servisi tarafından gerçekleştirilir. Yanlış yapılacak tespit işlemi, arızanın önüne geçici olarak geçilebilse bile, tekrar etmesi olarak karşımıza çıkacaktır. Bu nedenle konusunda deneyim sahibi servis firmalarıyla çalışmak gerekir. İstanbul içinde herhangi bir bölgeden tüm markalar ve modeller için firmamıza başvurabilirsiniz.