Brema servis başvurularınızda teknik ekiplerimiz İstanbul içinde tüm bölgelere hızla ulaşarak sizlere kalıcı çözüm getiren İstanbul Brema servisi hizmetini sunacaktır.

Uzun yıllardır İstanbul'un tüm semtlerine bünyemizde yer alan şubelerle kaliteli ve sorunsuz hizmet götürmekteyiz. Bizler gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerin kalıcı olması adına elimizden gelen maksimum gayreti göstermekteyiz.

Buz makinesi arızaları ya da performans düşüşünün önüne geçmek için periyodik bakım hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ileride karşılaşma olasılığınız bulunan problemlere karşı önlem almış olursunuz.

Buzun yiyecek ve içecekleri soğutmada kullanılması uzun yıllardır gerçekleştirilen bir eylemdir. Buz daha sıcak bir ortamla karşılaştığı anda etrafındaki ısıyı emerek faz değiştirir. Bu da hızlı bir soğutma işlemi sağlanmasını beraberinde getirir.

 

Buz Makineleri İçin Periyodik Bakımın Önemi:

İstanbul Brema servis için sağlamış olduğumuz hizmetlerden birisi de periyodik bakım hizmetidir. Bunun önemi özellikle iş yerleri ve profesyonel mutfaklar için, sadece istenilen buzun elde edilmesi değil, sağlık üzerinde etkisinden kaynaklanmaktadır. Çünkü, buzların kullanım alanları gıdayla ilişkilidir.

Balıkçılar, teknede dahi kıyıya çıkana kadar etin sağlıklı koşullarda saklanmasını sağlayabilmek adına bu yöntemi kullanırlar. Buz makinelerin en yaygın kullanımı ise içeceklerin soğutulmasındadır.

Dolayısıyla, tüketilen gıdaların sağlıklı koşullarda kalması için kullanılan tüm elektronik cihazlarında uygun şartlarda çalışması gerekmektedir. Bunu garanti altına almanın en etkili yolu da periyodik olarak cihazların belli kontrollerden geçerek temizliklerinin ihmal edilmemesidir.

444 2 321-Şenol Teknik Servis