Brema buz makineleri alanında lider olma özelliğini yıllardır korumaktadır. Bu, ürettiği dayanıklı ve teknolojik ürünlerin haklı müşteri memnuniyetinin tabii bir sonucudur.

Buzun yiyecek ve içecekleri soğutmada kullanılması uzun yıllardır gerçekleştirilen bir eylemdir. Buz daha sıcak bir ortamla karşılaştığı anda etrafındaki ısıyı emerek faz değiştirir. Bu da hızlı bir soğutma işlemi sağlanmasını beraberinde getirir.

Brema kullanıcılarına, uzun yıllardır İstanbul'un tüm semtlerindeki şubelerimizle kaliteli ve sorunsuz hizmet götürmekteyiz. Bizler gerçekleştirdiğimiz tüm işlemlerin kalıcı olması adına elimizden gelen maksimum gayreti göstermekteyiz. Personelimiz, konusunda uzman TSE belgeli kadrodan oluşmaktadır. Bakım ve onarımlarımızda orijinal Brema yedek parçalarını kullanmaktayız.

Yaptığımız işçiliğimize ve kullandığımız orijinal yedek parçalara çok güveniyor ve tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Buz makinesi arızaları ya da performans düşüşünün önüne geçmek için periyodik bakım hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Böylelikle ileride karşılaşma olasılığınız bulunan problemlere karşı önlem almış olursunuz.

Buz Makineleri İçin Periyodik Bakımın Önemi:

İstanbul Brema servis için sağlamış olduğumuz hizmetlerden birisi de periyodik bakım hizmetidir. Bunun önemi özellikle iş yerleri ve profesyonel mutfaklar için, sadece istenilen buzun elde edilmesi değil, sağlık üzerinde etkisinden kaynaklanmaktadır. Çünkü, buzların kullanım alanları gıdayla ilişkilidir.

Balıkçılar, teknede dahi kıyıya çıkana kadar etin sağlıklı koşullarda saklanmasını sağlayabilmek adına bu yöntemi kullanırlar. Buz makinelerin en yaygın kullanımı ise içeceklerin soğutulmasındadır.

Dolayısıyla, tüketilen gıdaların sağlıklı koşullarda kalması için kullanılan tüm elektronik cihazlarında uygun şartlarda çalışması gerekmektedir. Bunu garanti altına almanın en etkili yolu da periyodik olarak cihazların belli kontrollerden geçerek temizliklerinin ihmal edilmemesidir.

Şenol Teknik Servis olarak her türlü Brema, arıza ve periyodik bakımlarınız için yanınızdayız. Bunun için 444 2 321 çağrı merkezimizden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Acil Brema bakım onarımlarınız için 7/24   (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.