Brema Buz makinesi Servisi

Sıcak havaların hararetini serinletmenin yegâne yoludur onlar. Evet, buz makinelerinden bahsediyoruz. Ülkemizde Henüz yeni yeni tanınan Brema buz makinesi aslında uzun yıllardır piyasada satışı yapılan ünlü bir marka. Bu özel tasarımın elbette ki yaygın bir servis ağı bulunuyor ve bizler de bu özel markanın yetkili servisi olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Özellikle endüstriyel anlamda soğutma sistemleri arasında özel bir yere sahip markamız bu alanda ortaya çıkan ihtiyaçları profesyonel düzeyde karşılamaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Elbette bakım onarım ve montaj hizmetlerinin sürdürüldüğü firmamız Brema buz makinesi cihazları üzerinde İhtisas yapmış uzman personelden oluşuyor. Dolayısıyla bu anlamda ortaya çıkacak talepleriniz iyi karşılayabileceğimizi gururla ifade etmek istiyoruz.

Brema-Buz-Makinesi-Servis

Brema Buz Makineleri Püskürtme Sistemine Sahip

Tabii bu üstün markanın piyasa tarafından çok tutulmasının haklı bazı nedenleri var. SözgelimiBrema buz makineleri diğer markalardan farklı olarak püskürtme sistemi esasına göre çalışır. İçerisinde bulunan dâhili tanktan döndükten sonra dikey buharlaştırıcı ile püskürtülen su makinelerimizde buza dönüştürülür. Elbette ki suyun temas ettiği her cihazda olduğu gibi Brema buz makineleri paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bunun yanı sıra kapasite bakımından birçok model üreten Brema modellerinde 22 kg ile 300 kg arasında buz üretimi gerçekleştiren cihazları bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Brema Cihazlarından Farklı Buz Tipleri Elde Edebilirsiniz

Elektromekanik bir işletim sistemine sahip cihazlarımızın ilk kurulum ve montaj Hizmetleri için bizleri arayabileceğinizi bu noktada ifade etmek istiyoruz. Bunun yanı sıra çok önemlidir hatırlatma daha yapalım Tropikal sınıfıBrema marka cihazlarınızı asla yetkisiz kişilerin müdahalesine maruz bırakmayınız. Çünkü bu kişiler özel donanımlı cihazlarımıza maalesef zarar verebilmektedirler. Bu hatırlatmamızın ardından cihazlarımızın farklı tipte buz ürettiğini anti parantez hemen belirtelim. Örneğin küp şeklinde buz üreten cihazlarımızın yanı sıra kar tipi buz veya parmak buz olarak nitelendirilen buz üreten modellerimizde pekâlâ bulunabilmektedir. Lütfen üstün performansı ve modern teknoloji ile üretilen Brema buz makinesi bakım onarım ve kurulum konularında 7/24 açık bulundurulan müşteri destek attığımızı aramaktan çekinmeyiniz. Sizlere yardımcı olabilmek adına yetkili servisimizin görevinin başında olduğunu lütfen unutmayınız. Esenlikler diliyoruz.