Bosch Teknik Servisi olarak Bosch marka bütün buzdolabı, çamaşır makinesi, Klima, ocak, Aspratör, mikrodalga, ankastre, bulaşık makinesi, fırın ve diğer makinelerinizin bakım ve onarımları şirketimizce yapılmaktadır.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Pendik, Tuzla, Dudullu, Samandra, Şile, Sultanbeyli, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Gayrettepe, Balmumcu, Beşiktaş, Dikilitaş, Nişantaşı, Rumelihisarı, Hisarüstü, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Göktürk, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, Armutlu, İstinye, Emirgan, Kilyos, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.