Amcor Beyoğlu Teknik Servisi

Beyoğlu Amcor Servisi olarak, Amcor marka beyaz eşyalarınızın tamir ve bakımını yapmaktayız. Personelimiz alanında tamamen uzmanlaşmış ve TSE belgeli bir ekipten oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal Amcor yedek parçaları kullanmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz onarımlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara tam 1 yıl garanti veriyoruz.

Bize 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerimizden hemen ulaşabilirsiniz. Teknik ekibimiz size gelerek Amcor ürününüzle ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Beyoğlu Amcor müşterileri için (0532) 503 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Danışmanlık ve Teknik Servis Hizmeti talep edebilirsiniz.

Amcor Beyoğlu Klima Servisi

Amcor Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor sağlayan cihazlardır. Amcor Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Amcor Beyoğlu Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Amcor Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Amcor Klima elektrik bağlantıları ve Amcor Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Beyoğlu Amcor Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hem de %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Amcor Beyoğlu Klima Tamiri

Beyoğlu Amcor Servisi olarak Amcor Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Amcor Beyoğlu Klima Arızaları

Amcor Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Amcor Klimanın Su AkıtmasıAmcor Klimanın SoğutmamasıAmcor Klimanın Sıcak ÜflemesiAmcor Klimanın Sesli ÇalışmasıAmcor Klimanın Hiç ÇalışmamasıAmcor Klimanın Isıtmaması, Amcor Klimanın Gazının EksilmesiAmcor Klimanın Sigortaları AttırmasıAmcor Klimanın Çok Ses YapmasıAmcor Klimanın Kumandasının ÇalışmamasıAmcor Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Beyoğlu Amcor Servisi olarak her türlü Amcor Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.

Amcor Beyoğlu Buzdolabı Servisi

Amcor Buzdolapları her ne kadar sağlam ve kaliteli cihazlar olsa da, kullanımdan yada dış etkenlerden dolayı zamanla çeşitli arızalar meydana gelebilir. Şenol Teknik Servis olarak her türlü Amcor Buzdolabı modelinin, uzman ve deneyimli teknik personelimiz ile tamirini yapmaktayız. Amcor Buzdolabınızda meydana gelebilecek, Amcor Buzdolabı Buzlanma SorunuAmcor Buzdolabı Soğutmama SorunuAmcor Buzdolabı Sesli Çalışma SorunuAmcor Buzdolabı Hiç Çalışmama Sorunu gibi sorunlar ile karşılaştığınızda 444 2 321 numaralı Beyoğlu Amcor Buzdolabı Servisini arayabilirsiniz.