Kuzineli fırın ve diğer pişirme grubu ürünleri ile dikkat çeken marka, Bertazzoni servisi için İstanbul'da hizmetinizdeyiz. Bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve kurulum işlemleri için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Bertazzoni servis hizmeti almak için bizi aradığınızda uzman teknisyenlerimiz size en kısa sürede ulaşarak, karşılaşmış olduğunuz problemlerden mümkün olan en kısa sürede kurtulmanızı sağlayacaklardır.

İtalya menşeli marka, dünyada alanında öncü markalardan olup, hem profesyonel mutfaklar için hem de ev kullanıcılarının lüks mutfaklarına hitap eden ürünlere sahiptir. Performans ve kalite açısından üst düzey ürünler sunmakta olup, görsellikleriyle de kendilerine hayran bırakmaktadır.

 
Her beyaz eşyada olduğu gibi kuzineli fırınlarda da zamanla çeşitli aksaklıklar görülebilir. Bunlarla daha az karşılaşmak adına kullanma talimatlarına riayet edilmesi gerekmektedir. Hem temizlik usulleri hem de kullanım belirli kurallar çerçevesinde gerçekleşmelidir. Bu konular hakkında ayrıntılı bilgi almak için de firmamızdan destek isteyebilirsiniz.
 
Zamanla oluşan ve düzenli bakım yaptırılmamasından kaynaklanan birikintiler, gözlerde tıkanıklık gibi sorunlar ortaya çıkarabilir. Ayrıca gaz ve elektrik bağlantılarının yapılması da başlı başına uzmanlık gerektiren alanlardır. Herhangi bir sorun yaşandığı taktirde cihazlara müdahale etmek yerine Bertazzoni servis talebinde bulunmak yerinde bir davranış olacaktır.
 
Son olarak periyodik bakım hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Çünkü, her cihaz düzenli kontrolden geçtiği taktirde uzun ömürlü olmanın yanında verimli çalışma koşullarını da koruyacaktır. Böylelikle pişirme işleminde üstün özelliklere sahip cihazların bu özelliklerinden maksimum düzeyde faydalanmak mümkün olur.