İtalya menşei Bertazzoni, dünyada alanında öncü markalardan olup, hem profesyonel mutfakların hem de ev kullanıcılarının lüks mutfaklarına hitap eden ürünlere sahiptir. Performans ve kalite açısından üst düzey ürünler sunmakta olup, görsellikleriyle de kendilerine hayran bırakmaktadır.

Hiçbir zaman olmasını istemesek te bazı durumlarda Bertazzoni kuzineli fırınlarda da zamanla çeşitli aksaklıklar görülebilir.

Her türlü Bertazzoni cihazların arızalarında hep yanınızdayız.

Alanında uzman, TSE belgeli, profesyonel ekibimiz ve kullanıdığımız orijinal Bertazzoni yedek parçaların çok güveniyor ve tam bir yıl garanti veriyoruz.

Zamanla oluşan ve düzenli bakım yaptırılmamasından kaynaklanan birikintiler, gözlerde tıkanıklık gibi sorunlar ortaya çıkarabilir. Ayrıca gaz ve elektrik bağlantılarının yapılması da başlı başına uzmanlık gerektiren alanlardır. Herhangi bir sorun yaşandığı taktirde cihazlara müdahale etmek yerine Bertazzoni servis talebinde bulunmak yerinde bir davranış olacaktır.

Kuzineli fırın ve diğer pişirme grubu ürünleri ile dikkat çeken marka, Bertazzoni servisi için İstanbul'da hizmetinizdeyiz. Bakım ve onarım hizmetlerinin yanı sıra montaj ve kurulum işlemleri için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

İstanbul Bertazzoni servis hizmeti almak için bizi aradığınızda uzman teknisyenlerimiz size en kısa sürede ulaşarak, karşılaşmış olduğunuz problemlerden mümkün olan en kısa sürede kurtulmanızı sağlayacaklardır.

Son olarak periyodik bakım hizmeti almanızı tavsiye ederiz. Çünkü, her cihaz düzenli kontrolden geçtiği taktirde uzun ömürlü olmanın yanında verimli çalışma koşullarını da koruyacaktır. Böylelikle pişirme işleminde üstün özelliklere sahip cihazların bu özelliklerinden maksimum düzeyde faydalanmak mümkün olur.

İstanbul Bertazzoni servis olarak hemen bize ulaşabilirsiniz.

444 2 321