Alarko Carrier Bakırköy Teknik Servisi

Şenol Teknik Servis olarak Bakırköy Alarko Carrier kullanıcıları için garantili teknik servis hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Tamiratlarımızda orijinal Alarko Carrier yedek parçaları kullanıyoruz. Personelimiz alanında yetişmiş ve TSE belgeli bir ekipten oluşmaktadır. Yaptığımız onarımlara 1 yıl garanti vermekteyiz.

Alarko Carrier ürününüzü uzun ömürlü ve tam performans kullanabilmeniz için gerekli olan periyodik bakımlarını Şenol Teknik Servis olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bize 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Uzman personelimiz size gelerek cihazınızla ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Bakırköy Alarko Carrier kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Servis talep edebilirsiniz.

Alarko Carrier Bakırköy Klima Servisi

Alarko Carrier Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor sağlayan cihazlardır. Alarko Carrier Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Alarko Carrier Bakırköy Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Alarko Carrier Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Alarko Carrier Klima elektrik bağlantıları ve Alarko Carrier Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Bakırköy Alarko Carrier Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hem de %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Alarko Carrier Bakırköy Klima Tamiri

Bakırköy Alarko Carrier Servisi olarak Alarko Carrier Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Alarko Carrier Bakırköy Klima Arızaları

Alarko Carrier Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Alarko Carrier Klimanın Su AkıtmasıAlarko Carrier Klimanın SoğutmamasıAlarko Carrier Klimanın Sıcak ÜflemesiAlarko Carrier Klimanın Sesli ÇalışmasıAlarko Carrier Klimanın Hiç ÇalışmamasıAlarko Carrier Klimanın IsıtmamasıAlarko Carrier Klimanın Gazının EksilmesiAlarko Carrier Klimanın Sigortaları AttırmasıAlarko Carrier Klimanın Çok Ses YapmasıAlarko Carrier Klimanın Kumandasının Çalışmaması, Alarko Carrier Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Bakırköy Alarko Carrier Servisi olarak her türlü Alarko Carrier Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.