Airfel Arnavutköy Teknik Servisi

Arnavutköy Airfel kullanıcılarına özel TSE belgeli ve garantili Teknik bakım ve servisimiz Şenol Teknik Servis olarak devam etmektedir.

Ekibimiz tamamen alanında uzman bir kadrodan oluşmaktadır. Tamiratlarımızda orijinal Airfel yedek parçaları kullanmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz onarımlara ve kullandığımız orijinal yedek parçalara 1 yıl garanti vermekteyiz.

Hemen 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden teknik servis talep edebilirsiniz. Profesyonel ekibimiz size gelerek Airfel ürününüzle ilgili probleminizi çözüme kavuşturacaktır.

Arnavutköy Airfel kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 Teknik Destek talep edebilirsiniz.

Airfel Arnavutköy Klima Servisi

Airfel Klima yaz ayarında soğutma, kış aylarında ise ısıtma özelliğine sahip, ev ve işyerinde konfor saglayan cihazlardır. Airfel Klimaların uzun süre problemsiz olarak kullanılabilmesi için bakımlarını düzenli olarak uzman teknisyenler tarafından yapılması gerekmektedir.

Airfel Arnavutköy Klima Bakımı

Bu bakımlar sırasında Airfel Klimanın iç temizliği, fan ve pervanelerin temizliği yapılmakta, cihazın tüm değerleri standartlara uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. Airfel Klima elektrik bağlantıları ve Airfel Klima Gazı kontrol edilir. Filtre değişimleri gerekiyor ise filtreler değiştirilir. Arnavutköy Airfel Klima Servisi tarafından yapılacak düzenli bakımlar sayesinde hem klimanızın ömrü uzayacak, hem de %25’e varan enerji tasarrufu sağlanacaktır.

Airfel Arnavutköy Klima Tamiri

Airfel Arnavutköy Servisi olarak Airfel Klimanızda meydana gelen arızalarda 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi vermeniz yeterlidir. Servisimiz konusunda uzman teknisyenlerimiz ile birlikte adresinize gelerek gerekli kontrolleri yapacak ve sizi bilgilendirdikten sonra tamir sürecini başlatacaktır.

Airfel Arnavutköy Klima Arızaları

Airfel Klimanın düzenli bakımları yapılmadığı taktirde; Airfel Klimanın Su AkıtmasıAirfel Klimanın SoğutmamasıAirfel Klimanın Sıcak ÜflemesiAirfel Klimanın Sesli ÇalışmasıAirfel Klimanın Hiç ÇalışmamasıAirfel Klimanın Isıtmaması,Airfel Klimanın Gazının EksilmesiAirfel Klimanın Sigortaları AttırmasıAirfel Klimanın Çok Ses YapmasıAirfel Klimanın Kumandasının ÇalışmamasıAirfel Klimanın Kendi Kendine Kapanması gibi çeşitli arızalara meydana gelebilir. Arnavutköy Airfel Servisi olarak her türlü Airfel Klima Arızalarında 444 2 321 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak servis çağırabilirsiniz.