Bir çok alanda faaliyet gösteren Amcor, beyaz eşya alanında da liderliğini sürdürmektedir. Ürün kalitesine ve müşteri memnuniyetine önem veren Amcor çalışmalarını bu yönde ilerletmektedir.

Şenol Teknik Servis olarak Amcor ürünlerinizin değerini biliyor ve ona göre gerekli bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Amcor servis aramalarınızda tüm cihazların bakımı, Amcor Klima Servisi ve Amcor buzdolabı servisi için firma olarak hizmetinizdeyiz. İstanbul içindeki tüm şube ve teknik servis elemanlarımızla şehrimizin neredeyse tamamında klima bakımı ve tamiri gerçekleştirmekteyiz. Üstelik TSE belgeli firmamızdan alacağınız teknik destek 1 sene boyunca garantilidir.

Sahip olduğunuz tüm cihazlar için bakım yaptırmanın önemi son derece büyüktür. Kullandığınız ürünlerde hem verimlilik artışı yaşanırken oluşabilecek arızalar için de gerekli önlemler alınacaktır. Bir sorun meydana gelmesi tüm elektronik cihazlar için ihtimal dahilindedir. Bunların çeşitli sebepleri varken bu ihtimalleri düşürmenin yolu bakım işlemlerine gereken önemi vermektir.

Zamanında yaptırılacak bakım işlemleri özellikle klima gibi insan sağlığını da doğrudan etkileyen ürünlerde son derece faydalıdır. Bu faydanın en önemli kısmı sağlık için gerekli olan hijyen koşulların temin edilebilme imkanıdır.

Hava temizleme özellikleri ve nem dengesinin ayarlanması gibi özellikler Amcor ürünlerin son yıllarda gelişim gösterdiği yegane unsurlardır. Bu unsurlar sağlıksız durumları ortadan kaldırırken, yararları çoktur. Tüm beyaz eşyaların insan konforu düşünülerek, üreticiler tarafından piyasaya sürülmesi ve tüketicilerin gösterdiği rağbet gelişimin hızını arttırmaktadır.

Rağbet o kadar büyüktür ki, her beyaz eşya çeşidi için onlarca marka ve yüzlere model çeşidi üretilmektedir. Bu nedenle markalar kıyasıya bir mücadele içindedir. Çünkü, piyasa sürekli genişlemektedir. Bu da kullanıcıların istedikleri ürünü daha kolay bulmalarına yardımcı olur.

Aynı şekilde buzdolabı ve diğer gıda koruma görevi üstlenen soğutucular da insanlar için sağlık açısından önem taşır. Bu ürünlerin mutlaka uygun koşullarda çalışması gerekir. Böylece gıdalar etkili biçimde korunarak tüketim için hazır beklerler. Bu koşulların sağlanmasındaki ana etken de kontrollerinin zamanında yapılmasıdır.

Firmamızdan montaj, yedek parça, bakım ve klima tamiri için hizmet almanız mümkündür. İstanbul içinde her bölgeden müşteri merkezi hattımızı ya da acil numaralarımızı arayarak profesyonel teknisyenlerimizin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Siz kıymetli Amcor kullanıcıları için (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan 7/24 kesintisiz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Şenol Teknik Servis  - 444 2 321