Her zaman müşteri odaklı ürün geliştiren Amana beyaz eşya alanında öncü markalardandır. Ürettiği ürünlerde yüksek teknolojiyle dayanıklılığı birleştirerek kalitede üst sınırları zorlayan bir konsept benimsemiştir. Her ne kadar sağlamlık temel noktalarından biri olsa da zaman içinde istenmeyen bazı arızalar meydana gelebilmektedir.

Bu gibi arıza durumlarında Şenol Teknik Servis olarak her zaman yanınızdayız. Amana servis İstanbul içinde ihtiyaç duyduğunuzda hizmet temin edebileceğiniz firmamız uzun yıllardır deneyimli teknik personeliyle hizmet vermektedir. 23 yıla yaklaşan tecrübemiz Türkiye'nin diğer önemli markalarında olduğu gibi Amana Yetkili Servisi için de siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Şenol Teknik Servis, olarak buzdolabı ve tüm beyaz eşya modelleri için hem bakım hizmeti hem de tamir hizmeti vermekteyiz. Özellikle buzdolapları söz konusu  olduğunda yapılacak teknik işlemlerin önemi daha da artmaktadır. Çünkü, bu ürünler doğrudan doğruya gıdaları ve dolayısıyla insan sağlığını etkilemektedir.

Firma olarak hijyen koşulları konusunda son derece hassas davranarak gıdalarla yakın temas halinde olan buzdolapları için sterilizasyon işlemlerini usulünce gerçekleştirmekteyiz. Sizlerde İstanbul Amana Servisi için firmamızdan güvenle teknik destek sağlayabilirsiniz.

Şirketimiz 3 şubesiyle İstanbul'un her bölgesinde hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında toplam 20 personelimiz ve 12 servis aracımızla size daha iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakasında Ataşehir, Kadıköy, Ümraniye, Maltepe, Kartal, Çekmeköy, Fenerbahçe, Göztepe, Caddebostan, Beykoz, Acarkent, Kavacık, Bostancı, Suadiye bölgelerine servis hizmeti verilmektedir.

Avrupa Yakasında, Etiler, Beşiktaş, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy, Sarıyer, Zekeriyaköy, Kemerburgaz, Levent, Ulus, Akatlar, Ortaköy, Bahçeşehir, Florya, Bakırköy, Ataköy, Yeşilköy, Silivri, Tarabya, İstinye, Emirgan, Yeniköy, Kireçburnu bölgelerine servis hizmeti verilmektedir

Bize Hemen 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz. Acil teknik servis ihtiyaçlarınız 7/24 (0532) 403 22 00 numaralı hattımızdan talepte bulunabilirsiniz.