Alarko, alanında zirvede bulunmanın ve adının hafızalara kazınmış olmasının haklı gurunu yaşamaktadır. Bu, ürünlerinde kullandığı ileri teknoloji, uzun ömürlü ve kreatif tasarımından kaynaklanmaktadır.

Alarko ürünleri dayanıklılık esası üzerine tasarlanmış olmakla beraber, çevresel faktörlerden dolayı bazı arızalar gösterebilmektedir.

Herhangi bir Alarko arızasında, TSE belgeli yetkili personelimizle Şenol Teknik Servis olarak yanınızdayız. Alarko tamiratlarımızda orijinal yedek parça kullanıyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz işçiliğe ve kullandığımız yedek parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

 

Ürünleriniz daha uzun ömürlü ve tam performanslı olmaları için periyodik bakımlarının yapılması çok önemlidir. Bakım hizmetlerindeki anlayışımız, “görüntü bakımı” olarak tabir edilen cihazın genel temizliğinden ibaret olmayıp; “öngörülü bakım” mantığıyla olası problemlerin bakım esnasında çözümlenmesidir. Böylelikle büyük maliyetli arızalar ve imalat / konfor kayıpları önlenebilir.

Herhangi bir Alarko Arızası veya periyodik bakımlarınız için tek yapmanız gereken 444 2 321 numaralı çağrı merkezimizden bize ulaşmak olacaktır. Profesyonel personelimiz size gelerek sorununuzu hızlıca çözüme kavuşturacaktır.

Sizlere en iyi teknik servis hizmetini vermeyi temel görevi olarak benimsemiş olan Şenol Teknik Servise 7/24  (0532) 403 22 00  numaralı hattan ulaşabilirsiniz.